Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az vajon igaz hogy prostiból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az vajon igaz hogy prostiból lesz a legjobb feleség? Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 13:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg csak ebben van a logika. Egyszerüen ezek a nők azok akik a legjobb emberismerővé válnak, férfiak tucatjai mennek hozzájuk ügyes bajos gondjaikkal, évek során pont hogy ők azok akik megtanulnak igazán bánni a férfiakkal, tudják mikor mi kell nekik, amit a házi banyától nem kaphattak annó meg. A másik meg hogy annyiféle férfival voltak már,hogy nem kívánják annyira a félre kefélést a későbbiekben a "nem éltem még eleget,túl hamar álapodtam meg sajnos" -címszó alatt. Inkább a későbbiekben már főleg lelki társra vágynak, akik mellett mint egy állandó személy teljes értékű életet akarnak élni, az újrakezdésük után. Tehát sokkal figylemesebb, símulékonyabb és hűségesebb személyekké válnak mint egy tök átlag nő, főleg a kezdetben prűdebb monogám fajta.
2012. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha eltudod tartani, lesz elég lóvé a megszokott életviteléhez, akkor tuti nem csal meg, még rád sem szívesen fanyalodik majd...
2012. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez akkora hülyeség, nem értem miért gondolják ezt egyesek. Előttem már leírták páran, miért nem állja meg a helyét ez a kijelentés.
2012. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
pro és kontra. nyilván akit még sosem becsültek meg az tudja értékelni a valódi szeretet. ugyanakkor aki sokáig űzi az ipart abból nyilván kihalnak az érzelmek. plusz ha szexel keresett havi 500 000 ezret akkor nem fog elmenni napi 10 órát dolgozni nettó 150 00 ért. lehet boncolgatni... amúgy is kevés nőből lesz jó feleség, kétlem, hogy a protstikból nagyobb eséllyel lenne...
2012. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%

"annyiféle férfival voltak már,hogy nem kívánják annyira a félre kefélést a későbbiekben"


Ez mekkora. XD

Komolyan ezt hiszed? Nem lehet előre "ledolgozni" a későbbi esetleges vágyakat. Ezen logika szerint, hogy ha most pár hétig egy csomó csokit eszek, akkor utána soha az életben nem fogom kívánni?

2012. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 sippara ***** válasza:
77%

Nem, kedves utolsó, de csak hogy néhány a tiédhez hasonlóan végtelenül buta példával szolgáljak:

láttál már mekis dolgozót szabadidejében big macet enni?

fagyi eladót munka után fagyizni?

2012. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
ez a mcdonalds-os példa tényleg igaz, valóban nem esznek az ott dolgozók abból a kajából, pedig valami ingyen van :D
2012. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis meg lehet csömörödni bizonyos dolgoktól ,akár egy életre is. Azok akik félrekúrnak, azok meg igenis azok, akik már korán, tinikorukban, vagy egyetemen megtalálták életük egyetlen igaz állat nagy szerelmét, akiről azt sejtették akkoriban hülyén,hogy majd örökké fog tartani. AZtán teltek, teltekmúltak az évek, és az elméje nem hagyta nyugodni, mert tudja egyszer él, és még nem élte ki magát, még annyi féle férfi karakter van ,ami ugyanolyan vagy még izgalmasabb lehet, mint a jelenlegi partnere, és nekilát álmodozni, hogy milyen jó volna őket is kipróbálni, milyen, mennyivel másabb velük a szex. Aztán amikor lesz alkalom, sokan élnek a lehetőséggel. A prostinak meg a melója ez,hogy rengeteg féle férfit kipróbálhat, szinte kitapasztalja idővel,hogy kivel tudja legjobban érezni magát. Ez is egyféle szita,szelekció bizonyos nőknél. Talán nem is ostobák,hogy az igényesebbje lakásos prostinak áll, ha vannak ilyen igényei. Nem csak torzomborz szőrnyetegek járnak prostikhoz,hanem olyan férjek akik valamikor nagyon is kellettek már nőknek, meg olyan jó kiállású önbizalomhiányos fickók is ,akik nem udvarolnak egyébként. Ezekkel nem rossz a szex nekik. Van rálátásuk a férfi faszra. Egy idő után pedig szexuálisan kellőképp kiégnek, de ez nem feltétlenül rossz, főleg egy nő számára, akinek egy megfelelő partner! mellett az érzelmi oldal egy fokkal előrébb van a testi vágyaknál.
2012. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ez előző logikus, de azért a prosti lányok sem mind rendesek, jólelkűek

és köztudott , hogy a gonosz a pénz szeretetében lakik

az ilyen nő nem ismeri a kemény munka/tanulás fogalmát

ha valmelyikből jó feleség lesz, az azért , amit az előző válaszoló írt

2013. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Csicsikusz ***** válasza:
Inkább forditva: feleségből lesz prosti. Egyszer elmentem egyhez, saját tapasztalatom volt de Lehet én fogtam ki rosszat, miközben a nővel voltam, odakint a hidegben várt a palija/férje a 3 éves gyerekükkel-ez utolag derült ki, ráadásul nem is ugy nézett ki mint a képeken, 1 kis szőrszállal is baja volt. 25 ezrem es 1 napon ráment. De szerintem ha van pár 100ezer fölösleges pénzed eljárhatsz egyhez összejöhettek , hátha nem szórja el ékszerekre drága haszontslan dolgokra és nem csak magára költi, hajrá fogj ki egy olyat. Egy nem prosti barátnőt sokkal olcsóbb fenntartani, legközelebb már nem fogom sajnálni normális nőre a pénzt. Inkább menjen el napi 5000ft om mint 25000
2018. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!