Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hihetetlen h már most előre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlen h már most előre ezen aggódok, de ha vki (egy nagyon jó barátom) egy évvel előbb már megkért h legyek a párja szalagavatón akkor mennyi az esélye annak h vissza mondja?

Figyelt kérdés
csak mert hallottam pár ilyet h vki majdnem az utolsó pillanatban mondta le,meg nem tudom h ez mennyire jellemző a fiuknál h megkér egy lányt majd mégis inkább egy másikkal táncol..
2012. nov. 30. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha azóta becsajozott, akkor biztos lemondja. De mi lenne, ha megkérdeznéd, hogy áll-e még az ajánlat?
2012. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem arról van szó.jövőre leszünk végzősök.sulin belül kell választani táncpartnert ,amúgy meg van barátnője már lassan egy éve.tegnap kért meg h lennék-e a párja.

én persze örömmel igent mondtam,csak olyan korainak tűnik ez a felkérés..

2012. nov. 30. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!