Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki megcsalta a párját az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta a párját az miért tette?

Figyelt kérdés
És hányszor? Hogy? Mi lett a vége?
2012. nov. 30. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
"masszázsra" járok egy csajhoz. a szokásos masszázson kívül egy kis plusszért az egész testét beveti:)
2012. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azert, mert megmondtam neki, hogy szeretnek massal sz exelni, ugy volt, hogy nyitott kapcsolatban vagyunk, de egyszeruen beintett, ugyhogy aztan mar nem szoltam rola.
2012. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem saját tapasztalat, de egy fiú ismerősöm 6 éves kapcsolatban van, állítása szerint már unalmas a dolog, ezért keresi máshol a boldogságot, viszont a csajjal nem szándékozik szakítani.
2012. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert eladta a lelkét az ördögnek,sajnos piál,napi szinten,nem érdekli semmi,nem törõdik a családjával mint férj és apa,cselédnek tekint,szexelni nem akar.....hallgattam,próbálltam,de eredménytelenûl.Ha õ is megtette akkor egyszer nekem is kijárt ha már neki nem vagyok ideál.A pasi baráti szinten irt még de nem volt folytatás mert én nem akartam.Ennyi.Elválni nem akarunk,de rendbehozni is esélytelen.
2012. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!