Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagyon jó haverom/bará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jó haverom/barátom (fiú)! Az lehetséges hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Nagyon jókat, sokat is szoktunk dumálunk fészen, de osztálytársam. és suliban viszont annyira nem beszélünk. De mondjuk elég nőies testem van :D, és hogy ezzel szokott viccelődni. Ja meg nekem nem jelent többet barátnál. De hát voltak rá utaló dolgok hogy neki én igen, bár nem hinném... (azért mert suliban nem sokat dumálunk). /köszi hogy elolvastad :)/

2012. nov. 30. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne lehetséges?
2012. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 supra01 ***** válasza:
HA neked nem jelent többet, akkor nem gond. Ne is hagyd magad elcsábítani. De barátod azért lehet. Nagyon jó is.
2012. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért, mert mint azt leírtam nem beszélgetünk a suliban olyan sokat :/
2012. nov. 30. 19:20
 4/15 A kérdező kommentje:
De mondjuk épp ez a baj mert lehet h többet hog jelenteni ha én bejövök neki, csak nem akarom elrontani a barátságot :(
2012. nov. 30. 19:21
 5/15 supra01 ***** válasza:
Te ugye lány vagy?
2012. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
aha igen :D upsz ezt elfelejtettem odairni :)
2012. nov. 30. 19:29
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát hidd el,tönkre fog menni a barátságotok,tapasztalatból mondom.

Egyszer én is így összehaverkodtam kezdetben egy csajjal,mondtam neki hogy tetszik,bejön nekem,és mondta hogy ez nem kölcsönös stb..

Azóta panaszkodik hogy mér nem keresem mért utálom,...

Legszívesebben nem is beszélnék vele de nem akarok bunkó lenni..

2012. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
úh az nem lehet túl jó :/ drukkolok neked utolsó hogy mégis helyreálljon a kapcsolatotok :) És köszi ! :) / ha valakinek van még, akkor kérek választ ! :) /
2012. nov. 30. 19:46
 9/15 supra01 ***** válasza:

Akkor változik a szitu:D

Ha kedveskedik neked, akkor köszönd meg szépen:D

Még meg is szeretheted.

Ha valaki akar, akkor ne told el.

2012. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
abból ítélve hogy a suliban nem beszélgettek de fb-n tartjátok a kapcsolatot arra ítélek hogy visszahúzódó már ha pedig így van akkor sok lánnyal nem tart szoros kapcsolatot -> ő előbb utóbb fülig szerelmes lesz beléd vagy az ő fejében elképzelt rólad alkotott képbe
2012. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!