Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találjak magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak egy kedves aranyos lányt aki viszonozna az iránta érzett érzéseim .21/F Bővebben lenn. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a középsikolás osztályomban mindig én voltam a nevetség tárgya , kiröhögtek , mert csak tanultam és nem koslattam a csajok után. Az osztálytársnőim játszadoztak az érzéseimmel .

Egyszerűen nem vettek komolyan .Szórakozni ha el is jártam velük , mindig kiröhögtek ha egy lánnyal elkezdtem beszélgetni. Azóta nem tartom velük a kapcsolatot , meggyűlöltem őket egy életre.

Ezek a negativumok a 4 év alatt annyira felerősödtek bennem ,hogy nagyon ritkán járok el szórakozni.

Ha el is megyek nem tudok ismerkedni , egyszerűen leblokkolok.

Az önbizalomhiányomat egyszerűen nem tudom kontrollálni .


2011. jan. 8. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj és ne foglalkozz a patkányok véleményével. Viszont gondolkozz el rajta kicsit, hogy miért csinálhatták.
2011. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én járnék veled.

F/28

2011. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocs de nem vagyok meleg
2011. jan. 8. 22:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Használt babakocsi:


Szánalmas vagy..!

2011. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hazafelé pont ezen gondolkodtam én is... Te hol szoktál bulizni?
2011. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló szar osztályomvolt középsuliba, úgy meggyűlöltem őket én is hogy azóta nem is érdekel hogy mi van velük, nem is találkoztam azóta sem senkivel. De szerencsére már eltelt jópár év, én már közelebb vagyok a 30hoz. Az a lényeg hogy legyenek haverjaid, legyen egy közösség aminek a tagja vagy, és velük menj bulizni, ott tuti jól érzed magad, és felszabadult vagy, és tudsz ismerkedni is, nekem is így sikerült.
2011. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?
2011. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem , lényeges ez?
2011. jan. 8. 22:29
 9/11 anonim ***** válasza:
könyvtár?
2011. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Közösségi oldalakkal próbálkozok nem sok sikerrel , megpeóbálom a könyvtárat , az lehet az utolsó reményem
2011. jan. 8. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!