Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Zavar ha nagy a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavar ha nagy a fiú feneke?

Figyelt kérdés

Én alapból nagydarab vagyok,ezenkívül elég izmos a fenekem,valamint egy kis felesleg is van rajta..így enyhén kidomborodik hátulra,ha ráhúzok egy pólót,elég jól látszik,hogy ilyen elég nagy.Engem nagyon zavar,úgy érzem magam mint egy hájas kis negyedekis kisfiú:S


Zavar ez titeket,lányok?

16/F


2012. nov. 30. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Képpel könnyebb lenne.
2012. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. Én szeretem is markolászni a párom fenekét. Nem az a legfontosabb mekkora feneke van egy pasinak.
2012. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Az nagyon sexy, ha hátul kidomborodik! Általában a csinos fiúknak ki szokott. De nekem csak vékony derékkal vonzó, ha izmos, kerek a feneke! Hátrafelé kifejezetten díjazom, tetszik, szélesebb viszont ne legyen az enyémnél, az kiábrándító. Nem vagyok kövér, se nem nagy a fenekem, de arra célzok, hogy a nőknél megvan az a tipikus, szélesebb csípővel járó fenékforma, a fiúnál úgy jó, ha egyenes vonalban megy és csak hátrafelé kerek. :)
2012. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavaró, én is szeretem a barátom fenekét megfogni. Nem ez lesz az első amit egy lány megnéz egy pasin szerintem.
2012. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Markolászni általában én is szeretem. De a túl puha nem jó, a nagyon kemény sem. A legjobb a kemény-húsos, de azért ne kőkemény izom legyen. ;)
2012. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt javaslom ne a feneked miatt aggódj! Kifejezetten tetszik a lányoknak, sok srác ezért vesz feszes nadrágot! Ha vastag vagy, inkább derékból próbálj fogyni. :)
2012. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Áb dib Krisz te vagy az? :D
2012. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a Majompi csa..Nem gond.Ha izmos kerek az jó,de ha oldallra szélesedik ,az gáz.Ha csak hátrafele az nembaj,szinte minden testépítőnek olyam ,és a nők is szeretik.
2012. nov. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zavar, egyik oszttársamnak is olyan, szerintem udnorító már bocs..
2012. dec. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!