Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok, ha így viselkedtek? Barátként néztek a lányra? Vagy lehet esélye nálatok?

Figyelt kérdés

A beszélgetések során nagyon jó fej, bár többnyire fb-on beszélnek, tök jól el tudnak hülyéskedni és közös téma is akad jó néhány, egyébként komolyabb témákról is tudnak beszélgetni, és a fiú tanácsot is adott a lánynak, amikor összejöttek a dolgok a lánynak. Ha találkoznak a fiú ránéz a lányra, mosolyog és előre köszön. Természetesen a lány is rámosolyog a fiúra és köszön. Ha látja a fiú, hogy siet a lány, előre engedi a folyosón/lépcsőn, az ajtót kinyitja neki.

Egyébként viszont nem nagyon szokott beszélgetést kezdeményezni, inkább a lány teszi.


Fiúk, mit gondoltok, ha így viselkedtek egy lánnyal? Mi a véleményetek az alábbi helyzetről? Lehet esélyem a srácnál?


2012. dec. 1. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ja lehet, csak kicsit beszari, kezdeményezz te. lássa hogy bejön neked, aztán hátha, nem lesz szaros :D
2012. dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval lehet, hogy bejövök neki, csak nem mer kezdeményezni?? Nem egy félénk fiúnak ismertem meg, én viszont kicsit félénkebb vagyok. Nálam már az is nagy szó, hogy nyugodtan, lazán tudok vele beszélgetni, nem idegeskedek mindig stb. Nem tudom, hogyan kezdeményezhetnék.. :S
2012. dec. 1. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy fél attól hogy elutasítanád ha ő kérdezne rá a dologra. Szóval ha más nincs akkor lépj te elsőként, utána ha veszi a lapot akkor már bátrabb lesz.
2012. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Lehet, hogy tényleg lépni kéne.. De mit lépjek? Mi az, amiből érteni fogja, hogy bejön nekem és mondjuk meg is merem/tudom tenni? :D
2012. dec. 1. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess tovább vele és szép lassan tereld rá a témát.
2012. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. dec. 2. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!