Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birok a barátnőmmel, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birok a barátnőmmel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lagziba vagyunk hivatalosak. Tegnap megmutatta a ruháját, ki voltam akadva. Fehér, mini, olyan, hogy ha forog, akkor a szoknya libben neki, ehhez ilyen párducmintás magassarkú cipőt akar felvenni, plusz a ruhán van valami barna vastag öv mell alatt. Én nem akarom, hogy így jöjjön, mert ez így túl feltűnő.

Ötletek?


2012. dec. 1. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
azt vesz fel, amit akar. inkább örülj, hogy van barátnőd. nem is értem, mi a franc bajod van pontosan.
2012. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, ezen az oldalon van a lúzer magányos pasik gyülekezete, szóval itt nem sok jó tanácsra számíthatsz :D
2012. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak gondolom még nem volt barátnője, ezért mond ilyeneket. Szerintem mindenféleképp mond el neki, hogy szerinted ez a ruha nem alkalomhoz illő.
2012. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, és lány.:P de akkor sem értem,hogy mi a baj ezzel az öltözettel. ha hűséges hozzád, nem mindegy, hogy miben van? nem az apja vagy, akkor meg ne szólj bele.
2012. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy kihívó lenne, vagy ízléstelen. legyél büszke rá ha csinosan kiöltözik, és szerintem se akard megmondani, mit vegyen fel.. én kiakadnék!
2012. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenki ízlése más, ez a ruci szerintem is ízléstelen és olcsó nős, sőt egyáltalán nem lagziba való, ami ugye nem a barátnődről kellene szóljon. Fehérben meg kifejezetten nem illik lagziba menni, fehérben csak a menyasszony legyen, a párducmintásról meg én is másra gondolok.
2012. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem szokás fehéret felvenni. Akkor lehet lecseréli. Am így ahogy elképzeltem elég ízléstelennek tűnik. Ha nem akarod, hogy beégjetek valahogy tudasd vele, hogy nem alkalmhoz illő.
2012. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vagy vegyél neki valami olyan ruhát ami neked is tetszik...
2012. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!