Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek mennyi "bátorí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyi "bátorítás" kell a nő részéről? Kell egyáltalán?

Figyelt kérdés
Pl. megvolt a megismerkedés, beszélgetés. Ahhoz, hogy randira hívjátok, kell, hogy a nő adjon valami bátorítást, biztatást?
2012. dec. 1. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem rossz ha apróbb jelekkel céloz rá, hogy bejövök neki.
2012. dec. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Például? Mondjuk telefonon/levélben milyen célzásoknak örülnél?
2012. dec. 1. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel én visszahúzódó vagyok, ezért nekem sok bíztatás kellene!

De egy átlag pasinak elég ha csak tudatod vele valahogy, hogy tetszik neked! :)


20f

2012. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, de hogyan? Érdeklődöm a dolgai iránt, az elég? Udvarolni azért nem szeretnék neki! :D
2012. dec. 1. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem személyesen beszélsz vele, vagy levelezel, akkor azzal, hogy érdeklődsz iránta pl., de azért valahogy az is levonható legyen belőle, hogy nem kérdeznéd meg bárkitől, vagy ilyesmi. Nem tudom, erre valahogy ráérez az ember.
2012. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja! érdeklődj többet, mosolyogj sokat, nagyon röhögj a hülye viccein, véletlenül érj hozzá néha, sokat nézz a szemébe, de ha ezek ellenére se lép, akkor lépj te!
2012. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!