Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bevágódni a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet bevágódni a pasi szüleinél?

Figyelt kérdés
A barátom 17 éves, szülei egyetlen gyermeke. Nemrég kezdtünk el járni, már előre rettegek attól, hogy találkoznom kell a szüleivel. Elég visszahúzódó vagyok, borzasztóan félek tőle, hogy nem fognak kedvelni. Vigyek nekik valami ajándékot? Mit mondjak nekik?
2012. dec. 1. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy NE öltözz r bancosan és ha lehet kicsit visszafogotabban mint úgy általában.

Én a garbót javaslom :D

Am, az is fontos még, hogy legyél képes kommunikálni a szüleivel, nagyon gyakori hiba, hogy a lány ott falja a pasiját a szülei előtt is és tudomást sem vesz a külvilágról.

Te vagy a lány, szóval téged alapból bírni fognak (max szélsőséges esetben k rvának fognak tartani).

17F

2012. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem először ne vigyél semmit, csak magadat.


A második találkozáskor süss otthon valami sütit, és kínáld meg őket, és mondd meg nekik, te csináltad otthon:) Ha azt szeretnéd, hogy az anyós szeressen, akkor néha segíts neki valamilyen házi munkában.

2012. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!