Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1lány, akihez sehogy se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1lány, akihez sehogy se tudok közelebb jutni. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Van 1 lány,osztálytársam.Régebben már jártunk(kb.4éve.nem igazi járás).Nagyoon tetszik nekem.Csak van 1kis baj.Hiába próbálom elfelejteni,ő tetszik.Az a baj,hogy hadja több fiúnak hogy fogdossa.Pl:Azt mondják neki jó volt este?azt mondja igen.Ő ezt az egészet csak viccnek veszi.Ez elég furcsa.

Az a problemem,hogy legtöbbet le se sz_r a suliba.Facebookon meg örökké ír,néha megbök,szivezget sokszor.Sokszor kihív sétálni este.Az a baj,hogy azt mondta hogy más tetszik neki.Am ha én hívóm ki,akkor mindig elhívja bnőjét. :( Amikor 3asba vunk,akk megváltozik,nagyképű,vad,szeleburdi lesz.Gondolkoztam már hogy feladom nála.De amikor meglátom,akkor leblokkolok.Összezavar.Mit csináljak???Tényleg bocsi a kötetért,de remélem megértitek.TROLLKODNI CSAK MÉRTÉKKEL! :D



2012. dec. 1. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igazából azt mon danám, hogy keress másikat. Ez csak szívat téged, élvezi, hogy az orrodnál fogva rángat.


Mondjuk kipróbálhatnád ezt a módszert végső esetben.

Egyszer legyél rá dühös, mondd meg neki keményen a véleményed, hagy lássa, hogy nem csak egy bólogatós kiskutya vagy. Aztán mondd meg, hogy bocs, de most haza kell menned.

Lehet elgondolkodik egy kicsit és legközelebb már másképp fog látni.

2012. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán ő maga se tudja, hogy mit akar, és eléggé komolytalan. Szerintem mindig másoknak akar megfelelni, a nyilvánosság előtt "produkálja" magát. De az is lehet, hogy szimplán csak élvezi, hogy szívathat téged. Te is tegyél a fejére, talán észreveszi magát, hogy nem tarthat téged kiskutyának. Ha meg nem veszi észre magát, akkor legalább megtudod, hogy milyen ember is valójában.
2012. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1hónapja összevesztünk.De direkt parfümözte magát,nem vett fel melltartót,megfogta a kezem,direkt hozzámért stb.És egy hét mulva kibékültem vele.Am 14f. 14l
2012. dec. 1. 21:07
 4/12 A kérdező kommentje:
Nemtudom.Karácsonykor mennyek el vele,meg bnőjével sétálni,este meg discoba is mehetnénk.Tegnap irta.Nem válaszoltam.
2012. dec. 1. 21:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ennek a lánynak a vérében van a csábítás. Nem akarok csúnya szavakat használni, de szerintem mindenki tudja, hogy ez milyen viselkedés.
2012. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom...Ígyis egyik legjobb barátom.Mióta megnőtt a s_gge,azóti lett ilyen.Köszi a válaszokta.Nemtom mit csináljak.Majd lesz vmi.Úgyis mingyá világvége :S
2012. dec. 1. 21:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát. :D
2012. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van 2kutya is.Németjuhász,és korcs tacskó. :D Mit kezdjek vele?
2012. dec. 1. 21:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak arra gondoltam h egy kutya jobban fog szeretni mint ez a csaj :D és mint kiderült van kutyád, inkább velük jácc vagy nem tom :D
2012. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az 1ik bzi,meg akar harani.Utál.Másik ba me g annyi a hiba,hogy maga alá vizel ha fél.
2012. dec. 1. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!