Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizzam a sorsra vagy lépjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizzam a sorsra vagy lépjek? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ma voltam a szüleimmel étterembe és ott volt egy helyes pincér pasi. A sráccal egyfolytába szemeztünk, nekem nagyon bejött, szivesen megismerném. De sem egymás nevét nem tudjuk sem semmit. Szerintetek menjek vissza holnap egy menüért és ha ott lesz hátha dumálunk vagy valahogy alakul, ha pedig nem lesz ott akkor egyik kollégájával üzennék + otthagynám a számom. Ti mit gondoltok? Vagy csak simán hagyjam, a sors hátha összehoz vele újra? Esetleg más ötlet hogy hogy csináljam?
2012. dec. 1. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer élünk nem??
2012. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj!:)
2012. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13 évesen nem kéne még ilyenekkel foglalkoznod.
2012. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy 13 éves a kérdező?o.O
2012. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 jin ***** válasza:
Dolgozik szal nem lehet olyan rossz...hiszen a munka szabaddá tesz
2012. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lépj! ;)
2012. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#3

19 vagyok boccs. Ha mindenképp be akarsz szólni valakinek akkor előbb győződj meg arról, hogy mennyi valóságalapja van a mondani valódnak! :)

A többieknek köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :))

2012. dec. 1. 21:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj vissza, neki esélye sincs megtalálni, hol keressen? De a számodat ne hagyd ott, esetleg menj vissza máskor is, hátha ott lesz.
2012. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!