Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok miert mondjatok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miert mondjatok azt hogy a penz nem szamit hogy van-e a pasinak?

Figyelt kérdés
En is csaj vagyok es bevallalom hogy nekem jobban bejon egy olyan srac akinek van penze es jol oltozik , divatos. De a legtobb csajnak ez jon be miert nem vallaljatok be? nem tudom az egesz baratnom is igy van ezzel ha hosszu ido utan de ugyis bevalottak. nem igaz az hogy megvetem azt akinek nincs annyi penze meg persze ha szerelmes vagyok bele akkor tenyleg nem szamit , de hogyha kene valasztani 2 pasi kozul aki egyforman tetszik egyiknek legyen penze masiknak ne akkor melyiket valasztanad?
2009. aug. 18. 20:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%

Amíg tini vagy addig számít.

Főleg amíg tanulsz pláne jó hogy kocsival furikáznak és kocsma helyett pub-ba szürcsölöd a coládat.

Majd amikor férjet "keresel" egy olyan ember személyében akire számíthatsz ha kell aki jó apa és férj aki kedves és megértő segítőkész és ezermester akkor nem ez lessz a legfontosabb.

2009. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
de amikor ferjet keresek akkor megfontosabb szerintem , mert hiaba szereted es ezermester ha ho vegen nincs amibol kifizetni a szamlakat es nincs a gyereknek amibol venni egy uj ruhat
2009. aug. 18. 20:40
 3/29 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az jön be, ha udvarias, okos, lehet vele mélyebb dolgokról beszélgetni ( akár még a Mariana-árok élővilágáról is, az is elég mélyen van ^^)

Legyen fantáziadús és hűséges. Az, hogy hogy öltözködik, szinte mindegy, csak ne legyen szakadt és büdös.

amúgy nekem speciel a nem szakadt, hanem inkább darkosabb, metálos öltözködés jön be legjobban, ahoz nem kell sok pénz, turkálóból is meg lehet oldani...

Persze tanuljon és legyen munkája utána, szal tényleg nem kezdenék olyannal, akinek milliós tartozásai vannak vagy hajléktalan, de nem kell, hogy 50ezret költsön egy cipőre, csak mert van neki annyi...

Számomra nem annyira fontos, hogy legyen sok pénze, mert arra hajtok, hogy legyegy egy diplomám és saját állásom, vagyis el tudjam ratani magam, ha épp nincs senkim...


És nálam még nem volt, hogy pont egyformán tetszett sokáig két pasi, mert kivártam azt a kis időt (kb 1 hónap), míg rájöttem, hogy az egyik sokkal jobban bejön és itt a pénz nem volt szempont.

21/L

2009. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%

a válaszadónak adok igazat, azzal a kivétellel, hogy a kocsma a és a pub ugyanaz, csak más nyelven:D:D

a férjes résznél az a véleményem, hogy dolgozzá' te is, ne csak otthon játszá' a gyerekeiddel meg tv-zzé', hacsak nem jön ki tényleg egy fizetésből.

2009. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
54%
20:41-es vagyok, szóval: "...hogy legyen egy diplomám és saját állásom, vagyis el tudjam tartani magam,..."
2009. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
közbe jött egy másik komment is, (57%-os avgyok), neki is iagazt kell h adjak:D
2009. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
54%
na et a félre értést akartam elkerülni..:\
2009. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Hidd el a pénz nem boldogít. Én inkább élek egy olyan férfival együtt aki keres 100 e ft-ot és elmegyek én is dolgozni mint aki keres 500 e ft-ot de nem vagyok mellette boldog. Sosem mennék gazdag pasihoz hozzá ha nem szeretem. A gyerekeknek is jobb egy szeretet teljes boldog de átlagos életet élő családban felnőni minthogy a szüleit boldogtalannak lássák.
2009. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

hat enm tudom hogy nekem tetszik egy pasi eddig is es ezutan is bele fog az tartozni hogy hogy oltozik milyen ruhakba, mennyi penze van , persze legyen inteligens de akinek van egy jo stilusa az szerintem inteligens is , most nem a divatmajmokra ertem mert azok azt veszik fel ami a legfeltunobb ruhadarab .

nekem mindig is az volt az almom hogy egy uzletember ferjem legyen vagy egy bankban dolgozzon , en is fogok dolgozni persze es azert hogy ilyen ferjem legyen mindent megteszek , mire en is "nagy" leszek kozgazdasz leszek ... es szeretnek dolgozni , szeretnem megvalositani az almaim :D

2009. aug. 18. 20:52
 10/29 anonim ***** válasza:
44%

látszik hogy eddigi életed során minden sz.rt a s.gged alá tettek...

kb lehetsz 14 éves kis p.csa, már csak a hozzáállásod alapján, nehogy azt hidd hogy könnyű elhelyezkedni közgazdászként, 17 éves vagyok és annak tanulok, és annak is többféle ága van, és hidd el, egy jó céghez nagyon nehéz elhelyezkedni...

és ha már gazdag pasit akarsz, menj el luxusk.rvának, ott tuti fogsz találni magadnak gazdag pasit...

meg nem tudom neked melyik tetszene jobban, egy szerényebb, de rendes családapa, aki szeret, hűséges hozzá, stb. vagy esetleg egy szemétláda, aki üt-ver, magadra hagy és esetleg más pasihoz fogsz majd folyamodni hogy kielégítsd a vágyaidat, majd később jön a válás és mindent kiperel alólad, mert az is tuti hogy neked nem lesz pénzed jó ügyvédre...

gondolkozz el ezen

2009. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!