Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem barátság, nem szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem barátság, nem szerelem, akkor mi?

Figyelt kérdés

Van egy társam a fősulin. Közel egy évig, amikor megismertem minden nap hívott, a suliban kereste a társaságomat, de azon kívül keveset tudtunk találkozni, soha nem hívott el sehova.


Elmondtam, hogy vonz, de nem érdekelte, mert nem mondott rá semmit, tovább keresett. Én aztán besokalltam, leléptem hónapokra, a telefont nem vettem fel. Nem hallottam többé róla.


Erre párnapja újra megkeresett, felhívott, hogy mi van velem stb?


Na mi a helyzet akkor?


2012. dec. 2. 15:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ő barátkozott, de mivel én szeretttem, nem viszonozta, de sajnálta eldobni a barátságomat? Vagy mit művel?
2012. dec. 2. 15:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt így. Azt hittem, hogy attól, hogy egész nap együtt lógtunk, elhívott mindenhová, általában kettesben találkoztunk és még sorolhatnám az ilyen afférjait, arra utalnak, hogy többet akar nálam barátságnál. Persze én hülye meg beleéltem magam, aztán amikor mondta, hogy ja nem bocs, de csak barátok vagyunk, akkor az eléggé szíven talált. Ezt én sem tudtam akkor minek nevezni, mert több volt mint barátság, de kevesebb, mint szerelem vagy mint ha egy pár lettünk volna. Lehet nála is ez a helyzet..
2012. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ő nemt sem mondott, keresett ennek ellenére. Egy időben el sem ért, letiltottam, de megint keres. Nem értem. :(
2012. dec. 2. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!