Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet nála esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet nála esélyem? Nagyon kikupálódott a pasi, de vajon a természete is változott?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem nemrég egy harmincas éveiben járó férfival. Nem kimondottan az esetem, de teljesen levett a lábamról a kedvességével. Közben megtudtam ismerősöktől, hogy ő pár éve amolyan kis szerencsétlen típus volt, mindenki csak barátként tekintett rá, de pár éve nagyon megváltozott, azóta ad magára, van stílusa, stb.

Itt a gyakszin rengetegszer olvasom, hogy azok a pasik, akik korábban sikertelenek voltak a nőknél, elkezdik utálni őket és lekezelően bánni velük, meg hogy csak 10/10-es lányokra buknak.

Hát én átlagosnak számítok, inkább a jellememmel szoktam megfogni a pasikat és nem tudom, hogy lehet-e esélyem egy ilyen típusú férfinál.

Szerintetek?


2012. dec. 2. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,hogy neki mi a szép,lehet neki a te kinézeted a 10es.De érdekes,mert általában aki kedves,azt havernak nézik a csajok,aki kicsit bunkóbb velük,azzal foglalkoznak,mint pasi(tapasztalatból).Akivel csak kedves vagyok,az haverkodni akar,akivel szemetebb módon bánok,már randizni is akar.
2012. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tizenévesek életbölcsességei alapján akarod eldönteni, hogy mihez kezdj egy harmincas férfival???
2012. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!