Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok az ártatlan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok az ártatlan lányok miért olyan vonzóak számotokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves lány vagyok, olyan kis visszahúzódó fajta. Tanulok a suliban, tehát elég intelligensnek mondanak. Az utóbbi időben egyre többen érdeklődnek nálam, mindegyik azt mondja az tetszik bennem, hogy olyan ártatlan vagyok, olyan jó kislány. Pedig (most tök őszintén), én nagyon be tudok vadulni, csak soha senki nem hiszi el nekem. Ha felhúznak, néha még magamat is meglepem, olyankor inkább vagyok rossz. :D


2012. dec. 2. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a lányoknak a bunkó fiúk vonzóak.Ösztön.
2012. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mert nem vagy ribi.
2012. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szimpátia alapján. Szerinted inkább választják a nyávogó hülye pic.sákat?
2012. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert a sok romlott után kell egy kis változatosság.
2012. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez változó, nálunk pl a nagy pofájú csajok tudtak érvényesülni:) Fene tudja, az nem baj ártatlan vagy, azok szoktak a legperverzebbek lenni, mert míg mások csak pofáznak róla, ők magukba dédelgetik a kis vágyaikat, aztán ha oda kerül a sor, és egy olyan pasival jönnek össze aki ezt az énjüket kitudja hozni, nah az nagyon fasz*a dolog:D
2012. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a visszahúzódó félős csajok. A jó jegyek meg nem egyenlőek az intelligenciával:D
2012. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kovacsolas:


Ja igen, ebben a perverz dologban igazad van :"DDDD


Utolsó, hát igen ebben lehet igazad, de én tényleg nem vagyok hülye. Amúgy kinek a pap, kinek a papné...

2012. dec. 2. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Ők talán nem hajtanak el olyan csúnyán, csak simán küldenek el a fenébe.
2012. dec. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

- Srácok az ártatlan lányok miért olyan vonzóak számotokra?

- Én is a priusz nélküliekhez vonzódom.

2012. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!