Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjam meg?

Figyelt kérdés

Hogyan találjak meg egy pasit a facen, ha csak a keresztnevét és foglalkozását tudom?

Ráadásul nem Tihamérnak vagy Taszilónak hívják, hanem gyakori neve van.

Nem kérdezősködhetek utána, ezért ez kiesik.



2012. dec. 2. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán az egyik is ismerőse ismerősei között megkeresed.
2012. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Közös ismerősök esetleg...mármint ha tudsz valakit aki biztosan ismeri, rákeresel ismerősei között és úgy!
2012. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
próbáltam, de nincs közös ismerősünk, illetve, aki van, az nincs fenn facen (őtőle nem merem megkérdezni, nem akarom, hogy tudja, hogy érdekel))
2012. dec. 2. 22:45
 4/6 anonim válasza:
Abból ha rákérdezel nála nem biztos h arra következtet h érdekel téged! szóval szerintem kérdezd meg...
2012. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jeresd munkahely alapján, ha bárkit találsz munkahely alapján akkor annak lehet h ismerőse
2012. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nem tudom, hol dolgozik


ha rákérdeznék az ismerősnél, akkor tuti, hogy rájönne mi van, azt pedig nem akarom

2012. dec. 7. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!