Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok csunya lany megsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok csunya lany megsem talalok senkit. Mi van velem?

Figyelt kérdés

Egyszeruen senkit nem talalok magamnak,pedig szerintem nem vagyok csunya lany.

Valahogy mindig beleesek a baratzonaba.Szeretek bujni,ha van baratom sokat lenni vele kettesben.Vannak elvarasaim de nem hatalmas.Nézzen ki valahogy legyen kedves ,hatatozott,kicsit hüvös de ereztesse hogy szeret.Kb ennyi.Tok szanalmas ez a kerdes :D de kb igy erzem magam......

17/l


2012. dec. 3. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán valamiért eleve olyan vagy, hogy barátkozni szeretnek veled.
2012. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jo es akkor ez most igy lesz mindig??

Nem joo...

2012. dec. 3. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Látatlanban elég nehéz lenne megmondani, mi lehet a probléma, de valami biztosan van a viselkedéseddel. Egy nagyon kedves barátom pont a napokban panaszkodott ugyanerre és neki is azzal van a baj, hogy úgy indít a lányoknál, hogy elvágja magát, mint férfi, mert fél a következményektől. Azt tanácsolom neked is, mint neki: három napig, ha fiúkkal beszélgetsz vagy ismerkedsz próbáld az ellenkezőjét tenni vagy mondani annak, amit egyébként tennél/mondanál. Persze nem egetrengető dolgokban, csak kis lépésekben, próbáld mindennek a jó oldalát keresni úgy, hogy közben hű maradsz önmagadhoz. Ha a három nap alatt bármi pozitív változást tapasztalsz, megéri folytatni és változni. Ha nincs változás, legalább megpróbáltad. :) Sok sikert!
2012. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet azzal, hogy egy lány tud olyan lenni, hogy csak barátkozni szeretnek vele. HA bitang jó nő, akkor az az alap,hogy kell szexre minimum. Ha nem egy szipírtyó genya mellé, akkor ezután még előferdűlhet, hogy többre is. Lehet akármilyen furcsán jófej akkor is. Szerintem amit te nem nagy elvárásnak tartassz, az mások számára a megugorhatatlan lécet jelenti. Bár ez a kicsit hűvös jófélének tűnik, ez már inkább én vagyok. Végre valaki nem a humorHaroldot akarja erőltetni megint.
2012. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nehezen találod meg másokkal a közös hangot. Általában a fiúk azért próbálkoznak egy olyan lánynál aki jól néz ki, még akkor is ha nem tűnik jó társaságnak.

Az biztos hogy sokat számít a külső.


Képet küldhetsz magadról, abból többet tudok mondani.

2012. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Képet nekem is! ;)


20F

2012. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!