Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mondta szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mondta szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tetszik egy fiú de csak látásból ismerem. Idősebb is mint én. Ma az utcán volt egy haverjával én meg jöttem a 4 barátnőmmel. Amikor látta hogy jövünk úgy nézett engem hogy..... Mint akinek kiesik a szeme meg a haverja is. Én éreztem hogy valami lesz. Mert így még sosem nézett... Hát jól gondoltam!

Amikor ott járunk ( Az utca szűk mi pedig 5-en voltunk a barinőkkel szóval irány libasorba) Ők meg az út szélén álltak ketten. És mondja az a fiú aki nekem tetszik, hogy:

- Hellóka szöszi.

Nem tudom ezt miért mondta. Nem vagyok szőke de a mögöttem lévő barátnőm az. De a barinőim közül senki sem hallotta hogy mondta de én igen. Szerintetek nekem mondta??

Mert ezt nem csak szőkéknek lehet mondani. Mert nekem szőkés barna szinte világos barna hajam van. A többi csajnak is barna csak van egy szőke is akkor kinek mondta szerintetek? :)


2012. dec. 3. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem neked mondta,ha nem vagy szőke.. csak beképzelted.
2012. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz
2012. dec. 3. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, azt akartad hallani, hogy "biztos, hogy neked mondta és az összes pasi téged bámult mert te voltál a leggyönyörűbb az összes barátnőd közül, sőt az egész világon!" Na ez már megfelel? xd
2012. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az előző válasszal sem volt semmi bajom csak megköszöntem és az i lemaradt tudtam hogy nem nekem mondják mert ez logikus de mindenki azt mondta hogy nekem mondják de én tudtam hogy nem.. Semmi baj te csak válaszoltál köszi :)
2012. dec. 3. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!