Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejöhet így az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhet így az internetes ismerkedés?

Figyelt kérdés
Van néhány lány, nem csak az internetről akikkel most ismerkedek, de megpróbálom ignorálni az erősen érdeklődő lányokat is, és olyan körülbelül 10-20 lányt szeretnék randikra rendszeresíteni. Ebből megpróbálom a 3 legkedvesebbel folytatni és valamelyikkel össze is jövök. Ez bejöhet? Eddig nyitottak a csajok, csak nehéz az összesre odafigyelni.
2012. dec. 3. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
ez elég sok, én randira csak azzal mennék el, ha neten ismerkedsz, aki szóba jöhet...vagy ennyi sok lány szóba jöhet?! fura :)
2012. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Be.
2012. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én nálam nyár közepén 12lány volt képben,innen onnan,direkt mindegyiknek felirtam a nevét listára,kiváncsi voltam majd ha visszanézem...tudod,hány jött össze 12böl? 1 sem!...okok: legtöbbel még randi sem,voltak akik találtak mást,külföldre költöztek,visszamnentek az exükhöz, vagy randiztak velem,de nem jött össze...durva nem? 12böl 1 sem!
2012. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"megpróbálom ignorálni az erősen érdeklődő lányokat" - ezt nem értem.


Működhet egyébként, de több buktató is van és ha nem vagy harcedzett casanova, kizárt, hogy működőképes legyen az ügy. Ennyi lányra képtelenség odafigyelni és ezt ők is megérzik. Ha összekevered a szokásaikat, személyes dolgaikat, neadjisten' nevüket, azonnal lapátra tesznek. Ha nincs sok pénzed, akkor szintén nem működik, ha hetente minimum egyszer szeretnél találkozni mindenkivel, akkor napi 2-3 randival kell számolni. Más dolgod nincs? Iskola, munka? Időben is lehetetlen. És az sms-ek, hívások.


De ha mindezt nem számítjuk, akkor is szimpla parasztság hülyíteni ennyi embert. Tanácsosabb volna eleve az igazit keresni, nem gondolod?


Egy lány

2012. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És húsz szék közül a padlóra effektus. Ahogy azt írták kettővel feljebb. Mert nem tudsz annyi figyelmet szentelni egyikre sem, hogy normálisan fejlődjön a kapcsolat.

Kíváncsi lennék,hogy hány éves vagy egyébként, ha teljesen komolyan gondolod. (?)

2012. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
valaki üzi? /lány
2012. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha neten ennyi csajt találsz, akkor szerintem nyugodtan próbálkozhatnál élőben, jobban járnál...
2012. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 EffyStonem96 ***** válasza:
17:28-as: Szerintem arra gondol, hogy a r*ncokat... Akik csak azért vannak fent, hogy "alkalmi partnert" keressenek maguknak... Vagy túlságosan nyomulnak. Egyébként én lány vagyok, interneten ismertem meg a mostani barátomat. Először nekem is volt több pasi is (mondjuk kb. 4-5), de hamar kiderült, hogy Ő az...
2012. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!