Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem az internetes ismerkedést?

Figyelt kérdés
Elsősorban az a célom, hogy találkozzunk, mert úgyis ott dől el a lényeg, de az is számít, hogy mennyit és mit beszélgetünk előtte, nem? Most van olyan 3-4 lány akikkel találkozót tervezek.
2012. dec. 3. 19:30
 1/8 A kérdező kommentje:
A célom az, hogy a saját "világomtól" messze eltérő, mégis normális lányt találjak. Az elején nem jó, ha túlságosan egymásban vagyunk, mert mivel nem ismerjük egymást annyira, elkezdenénk a hibákra koncentrálni. Egy valamilyen szintén távkapcsolat alatt (egyébként hetente többször meg tudnám látogatni még 200 kilóméterre is) ez nem áll fent és szerintem kizárólag a randik dinamikussától függ az, hogy mennyire tudjuk majd folytatni. Én egyenlőre ilyenekre gondoltam randiötletnek, hogy fürdők, szabadtéri koncetrek, fesztiválok, színház, üdülővárosok, rengeteg utazás amit próbálnék valamilyen szinten neki is állni (anyagilag belefér) azt sem szeretném ha a pénzem miatt jönne velem össze, de az is nagyon fontos, hogy ne arról szóljon a kapcsolatunk, hogy csövezünk a városban. Szeretnék tényleg egy kalandot átélni.
2012. dec. 3. 19:34
 2/8 anonim ***** válasza:
most akkor mi a kérdés :)?
2012. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy kell elkezdeni, hogy "Szia!.
2012. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az internetes ismerkedésnél minden tudásodat latba kell vetned ifjú barátom... Ha nem ismerik még a külsőd, akkor csakis a magabiztos, elragadó jellemmel tudsz olyan komfortot építeni szívében, mely kitart melletted akkor is, ha nem vagy éppen Arnold Schwarzenegger. DE persze ha történt képcsere, akkor ez nem merülhet fel élesebben.

Igen, az számít, hogy mennyit beszéltetek, és hogy mennyire ismer már. Amíg beszéltek, ne folyton az időjárásról magyarázz, mert az árthat a szellemi egészségednek, az ő szemében, ifjú titán.

Légy kitartó és bátor, nemes és erős, kedves és határozott, no meg...Férfi.


Üdvözöl:

Don Juan...

2012. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekelne a véleményetek elsősorban arról, amit leírtam, csak rosszul tettem fel a kérdést.
2012. dec. 3. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:
lehetek én az 5.?? ;) :$$
2012. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. Végy egy számítógépet!
2012. dec. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pali1977 ***** válasza:

Mondjuk kezdd itt: [link]


Ez a videosmart egyik videója a társkeresésről. Mellesleg biztos jól csinálod, ha már 3-4 lánnyal is találkozót tervezel.


Személy szerint én úgy vélem, a netes ismerkedés csak egyfajta "előszoba", mert úgyis a valóságban dől el minden. És hogy számít-e mennyit beszélsz előtte? A mennyiségnél fontosabb a minőség szerintem. Persze ez csak az én véleményem :)

2012. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!