Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromra pár fiú tapad és ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromra pár fiú tapad és ez engem zavar, verjem szét őket (fiukat)?

Figyelt kérdés
Ti mit tennetek a hejemben?
2012. dec. 3. 20:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

ep hogy elkerulnem es mas eszkozt keresek

szeretnek ojan megoldast talalni amiben nincs eroszak

2012. dec. 3. 20:38
 12/21 A kérdező kommentje:

nem akarok verekedni ezert kerdezlek titeket

szertnek eroszak mentes megoldast talalni

2012. dec. 3. 20:40
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pár ilyenem már, de akkor voltak mellettem a józan eszű haverok... Hogy mi értelme?? Ha szeret a csaj melletted tart, ha már nem, és beleszeret másba, akkor szétverheted, ő lesz a szegény kis gyerek, te meg a pszichopata őrült, aki nem képes megérteni, hogy vége... Kb ezek játszódnak le bennük... Nincs sok értelme, esetleg odaszólni, hogy ne olyan bátran tapadjanak, meg hasonló, hameg ők kezdenek ugatni, ám legyen, csak akkor jól kell beállítanod magad, hogy ők akarnak, te meg megvéded őt, meg direkt kötözködnek... Szal kb ilyesmi, de akkor sem ajánlom ;)
2012. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Koszi, ami azt a kitartast illeti a csaj szeret engem, es en eleg konyen tul tudok lepni a szakitaskor, pszihopata nem leszek, es ami a kojkoket illeti engem idegesit hogy ezt csinaljak de a csajomat is es o mondta hogy csinaljak valamit mert elege van beloluk (sirva mondta).
2012. dec. 3. 20:48
 15/21 A kérdező kommentje:

Hozafuznem hogy a csajom nagyon szep lany es nem csodalkozok rajta hogy mas fiuknak is tetszik.

De tudom hogy en kellek neki mert kimutatja elg rendesen csak boszant minket hogy azok a genyladak nem hagyak ot beken.

2012. dec. 3. 20:52
 16/21 anonim ***** válasza:
Addj a gennyládáknak! Gyözzön az erösebb. Majd kiesel te is a rostán. Akkor a barátnöd csatlakozzon az aktuálisan erösebbhez?
2012. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
hat legyel nyugodt hogy csak ojankor verekszek mikor osze kell tartson a barati tarsasag a baratnom meg mar joideje velem van es kitartot velem edig minden roszban
2012. dec. 3. 21:05
 18/21 anonim ***** válasza:

Szóljj a barátnődnek hogy koptassa le őket, azért vannak körülötte mert látnak esélyt, ha a csaj egyértelműen elküldi őket akkor nem fognak tapadni (ha meg csak mosolyog vagy nem csinál semmit azt bátorításnak vehetik)

Nem bántani akarlak, de a helyesírásodon javítani kéne, ok hogy nem használsz ékezetet, de a "j" és "ly" pontos használatát illene ismerni...

2012. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A tecskúban mostan levan Arazva a bezbozuto. Karacsonyi akcijo.
2012. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát, ha egy buta furkóferkó vagy, akkor biztos nekiállsz verekedni azért, mert már nem kellesz a nődnek. Elég aljadék megoldás. Verekedni csak önvédelemből szokott a normálisabbja. TE meg támadod ezeket a szerencsétlen srácokat azért, mert próbálnának ők is boldogok lenni. Ne tedd. Hagyd őket. Az élet majd megoldja! Fogd fel egy próbatátelnek. HA a nőd téged szeret, akkor ezeknek a srácoknak esélyük sincs. Úgyis veled marad. Ha a lány elhagy,akkor meg verekedhetsz, kutyát nem fogsz érdekelni, mert nem voltál elég jó a nőd számára. Erről szintén nem a két hódító srác tehet, és nem is a nőd, csak magad.


TEhát: Vagy az van, hogy a nőd veledmarad, vagy az van hoyg elmegy, mert boldogabb lesz mással, ekkor meg csak magadat verheted a falba, hogy nem tudtad eléggé szeretni ahhoz hogy megtartsd!

2012. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!