Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellen, hogy ne folyjon ki a hüvelykúp?

Figyelt kérdés

Este szoktam felhelyezni a lehető legjobban a nőgyógyász által felírt Mikogal kúpot, aztán olvadozik, majd egy jó 2-3 óra múltán akaratlanul is.. de kifolyik valamennyi... hiába támasztom meg a csípőm.. nem is feszelgek, mégis kifolyik. Mondhatni "kilövi" a már elolvadt kúpot..

Valami ötlet? Félek, hogy ez miatt nem fog hatni... :(



2012. dec. 3. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy 2-3 óra múlva kifolyik?

(Akkor elvileg aludnod kéne.) Közvetlenül lefekvés előtt tedd be.

2012. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak kb-ra írtam. Onnan tudom, hogy mivel csíp és viszkető hatást vált ki, és ha akarok se tudok elaludni. Főleg nem háton. :)
2012. dec. 3. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:

nem szabad mozogni egy darabig ha beteszed.


Jó fél óra múlva meg szerintem a legocskább is felszívódik, nem folyik ki - no meg addigra el is alszol. Ne a csípőddal szórakozz, hanem lenn tartsd magad (a hüvelyednél). Feszegetni a csípőd, hogy kimozogjon!?? ne tedd!

2012. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De hát minek fekszel a hátadra ha hüvelyedbe dugod be????
2012. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jesszusom. Nem feszegetem sem a csípőm, sem semmim. Kitámasztottam alatta, hogy ne folyjon ki a kúp- ez nem feszegetés. :) És nem tudok tőle elaludni, mint mondtam, csíp és viszket... Hogy lehet attól aludni? ^^
2012. dec. 3. 21:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért? Ti hogy szoktatok aludni? Fejjel lefele? .. Értelmes kérdések.
2012. dec. 3. 21:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is használtam hüvelykúpot. Elalvás előtt feldugtam, lefeküdtem, mintha nem lenne semmi (jó mélyre dugtam, hogy ne érezzem sehol sem, csak kényelmes legyen), és utána szokásos pózban elszunyáltam. Reggelre csak a külső burkának a színanyaga folyt ki, az is csak akkor, amikor felálltam. Szerintem próbáld meg mélyebbre felnyomni te is, vagy én nem tudom. Ne rögtön a hüvely bejáratához, hanem úgy, hogy ne érezd már odalent. Mármint, hogy hol van. A csípés dologhoz meg nem tudok mit javasolni. :S
2012. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!! próbálom felnyomni ahogy tudom. és tényleg köszi!!! :)))
2012. dec. 3. 21:49
 9/9 anonim válasza:
#6 os hát én szakadtam XDDDDD am miután betetted kend be pl neogranormonnal kicsit halványan. nem belül! kívül ahol csípni szokott
2012. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!