Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a sexkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a sexkapcsolatokról?

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
én is hasonlóban vagyok.. eddig jó, de úgyérzem, hogy kezdem jobban megkedvelni.. hosszútávon nem lesz jó így nekem :(
2012. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem lányoknak nem nagyon megy , ha nem sima nimfó .
2012. dec. 3. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Legutóbbi tapasztalat: Nehéz,és nem az érzelmek miatt.Nem feltétlenül alakul át szerelemmé,ezt komolyan mondom...Egyszerűen csak egy idő után meg fogod unni, hogy nem találkoztok úgy, hogy ne szexelnétek. Nem jártok el együtt sehova... Várod, hogy telefonáljon, hogy sms-t küldjön,de hiába.Napokig nem beszéltek,hiszen ez fér bele egy szexkapcsolatba... Hiába mondod önmagadnak, hogy de hisz mindenféléről beszéltek,tudtok egymásról egy csomó mindent,mégsem ugyanaz. Ja és nincs összebújás,nincs igazi intimitás.Az intimitás csak addig tart,amíg elkezditek az előjátékot,és amíg el nem élveztek. Aztán hopp vége.Várnál még valamit,ami nincs! Tudod, hogy nem ő kell neked, hisz tisztában vagy azzal, hogy neked nem ő kell,te mást várnál helyette,mégis folytatod a dolgot...

Hát ezek a tapasztalataim.


Régebbi tapasztalat:

Belémzúgott,de nagyon.Eljártunk mindenhova,de valahogy a természetét nem bírtam.A szex viszont hihetetlen volt...Össze is tudtunk bújni,volt sok nevetés.Alakulhatott volna komoly kapcsolat is,talán szerelem is a részemről. Aztán eltűnt a p*cs*ba és nem keresett többé. Nem voltam belé szerelmes, mégis sokszor eszembe jut.Annyi mindenről beszéltem volna még vele...Ja és róla is tudtam, hogy k*rvára nem illik hozzám és nem ilyen embert szeretnék magam mellé.

2012. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!