Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert jelenik meg folyton az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jelenik meg folyton az eletemben? Szerintetek mi valaha egyutt leszunk?

Figyelt kérdés
Szoval kicsit hosszu lesz a tortenetem.18 eves lany vagyok,kb 3 eve meg ismertem egy fiut.Amikor 1x lattam,csak annyi volt,hogy ram mosolygott,es utanna napokig a fejemben jart,csak ra tudtam gondolni,aztan elfelejtettem,mert kb 4 honap eltelt.4honap mulva ujbol lattam,de meg akkor sem tudtam,hogy kicsoda,hova valosi,semmitt nem tudtam rolla,akkor oda jott hozzam ,par szot beszelgettunk es annyi,megint napokig a fejemben jart.Vele almodtam,de nem tudtam sehogy sem elerni.Ismet eltelt fel ev,nekem mar volt 2honapja baratom,es ujbol ossze futtam vele,es ahogy mentem o futott utannam,meg alt,mondta,hogy o tudja a nevem,es kerdezte,h van e baratom,mondtam igen,erre o szomoru arcot vagott,majd meg puszilta az arcom,a szivem hevessen vert,meg kerdeztem,hogy hol lakik,nem akarta elmondani a nevet sem.Megint sokaig ra gondoltam,de nem lattam jo sokaig,par honap mulva egy szorakozo helyen talalkoztam ismet vele,es akkor tudtam meg a nevet,hogy hol lakik,a tel szamat,smszgettunk,beszelgettunk,kavartunk,a baratommal szakitottam is miatta(7 honapos kapcsolat volt,de nem voltam szerelmes a baratomba).Par honapig kavartam vele,de sosem fekudtem le vele,es csak parszor max 4 smaroltam vele,csak talalkoztunk 7 vegeken.Oda voltam erte.De egyszer csak megint felszivodott kiderult,hogy messze van a munkaja es amiatt kell neha elmennie.Nem irt tobbe,nem valaszolt,hat en sem kerestem mar.Ismet lett baratom,mar 1,5 eve van is :D De amikor meg tudta a masik,hogy lett baratom elkezdett irni,hogy neki igy faj ,ugy faj,hogy lehettem ilyen stb..Irt parszor a kapcsolatom alatt,de nem surunk kb fel evente 1x ir.Vissza valaszoltam neki lazan,mert nem lattam .Par hete meg csorgettem es irt,hogy lett neki mas lany es nagyon sajnalja,hogy nem velem van stb stb..meg ilyesmi,es oda irta az sms vegere h Isten veled..Ez sem esett rosszul,de tegnap lattam ujbol,es a szivem meg szakadt,hogy nem vele vagyok..En ugy erzem,hogy ennek sosem lesz vege.Tudom szemetseg,h a bartom mellett ra is gondolok,de nem tehetek rolla.Nem tudom mit akar tollem.Regebben oda irta a smsk vegere,hogy szerelmem,meg ha latom latszik rajta,h nem mindegy neki..Bocsi,hogy hosszu lett,de olyan jo esik le irni,amit erzek
2012. dec. 3. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:

az én életemben is van egy ilyen srác.

én arra gondoltam, hogy ő nagyon nem kötődhet hozzám, ha simán lelép mindig és megy tovább

az elején bele voltam szeretve, sokszor fájt, hogy hol látom, hol nem, utána már csak idegesített, mára meg rájöttem, hogy alkalmi kapcsolatra jó csak.

de hogy nálad mi lesz többesélyes.

2012. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!