Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőneműek! Amikor hiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőneműek! Amikor hiányos öltözékű hímneműeket láttok (strandon, uszodában vagy bárhol), akkor mit, milyen sorrendben néztek meg rajtuk?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:

1.hogy jo-e a kedve

2.osszhatas

3.test

4.arc

5.eletkor

6.tarsasag

2012. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jahhh, a társaságot is, ha az első 5 szempont nem megfelelő, azonnal legyen pótlás!

:D:D:D

2012. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. segg

2. segg

3. segg


Na jó természetesen megnézem a fejét is, egyáltalán szimpi-e, aztán mellkasát, karját, na és bevallom a farkukra is mindig odatéved a tekintetem :D

2012. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as, hány éves vagy?
2012. dec. 4. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajna már közelítem a 30-at (28N)
2012. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a párom mellett nem nagyon nézegetem őket, ha valaki felkelti a figyelmem azt azért szemrevételezem de mivel úgyse akarok semmit megnézem a testét meg az arcát a többi irreleváns
2012. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

magasság

szélesebb-e a válla mint nekem

arányos-e a testalkata és átlagos-e az alkata

öltözék

ARC(fogak,haj-ugye nem kopaszodik...)


végül:summázom az összhatást....mindez 1 másodpercbe telik.De ez is kevés.Kell valami ami miatt érdekesnek találom külsőre.

2012. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es az öltözék az valszeg egy fürdőgatya lesz :DD

Persze az is szempont, h fecskegatya-e v sortnadrág..:)

2012. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
először a fejét, aztán a felsőtestét (nem-e dagadt, vagy túl szőrös), aztán a seggét is
2012. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!