Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak is szoktak kombináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak is szoktak kombinálni úgy, mint a nők?

Figyelt kérdés
Vagy csak mi, nők agyalunk minden kis apróságon és gyártunk elméleteket, hogy mi miért történhetett és belelátunk dolgokba olyat is, ami nincs is ott? Esetleg a férfiak is hajlamosak ilyen túlkapásokra, vagy ők sokkal egyszerűbbek ebből a szempontból és csak az egyértelmű dolgokkal foglalkoznak? Nem olyannal, hogy most vajon miért nézett rám úgy, ahogy, vajon mit jelenthet, mire gondolt közben, stb... értitek :-D
2012. dec. 5. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak másképp kuszáljuk a szálalkat.
2012. dec. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék rá, hogy hogyan gondolod, kifejtenéd?
2012. dec. 5. 12:17
 3/11 GrimmjoWwW ***** válasza:
Hát mi, azaz férfiak, legalább is én, úgy vagyok vele hogy nem igazán izgat, meg igazából nem kombinálunk hanem simán sorra vesszük a tényeket és ebből kijön 1 válasz ami 90%-ban igaz, ez amolyan logikus gondolkozás és levezetés, szerintem ennél többet egyik férfi sem csinál :D meg aki picit ért hozzá az a reakciókból, mozdulatokból, utalásokból, egyből levágja hogy mivan :)
2012. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A férfiak 80%-a nem ilyen.A maradék 20% néha kombinál,de nem olyan szinten mint a nők,elvétve a 20%bol akad olyan is aki női aggyal gondolkodik többnyire. És ha itt a gyk-n olvasol efféle kérdést,akkor valószinű ők beleesnek a 20%-ba.
2012. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olvasd szorgalmasan a GY.K.-t és rájössz, hogy pontosan ugyanugy.
2012. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen! Persze nem mind, de sokan még többet is, mint a nők nagy része.
2012. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kombinálok!

Nyilván azért tetted fel ezt a kérdést , mert nem egyértelmű számodra a másik nem gondolkodásmódja,következtetései,és az épp aktuális pasiddal kapcsolatban nem szeretnél lebukni a korábbi kapcsolataidból kifolyólag,aminek egyenes következménye a tartós párkapcsolatra képtelen viselkedés...

szóval én sosem kombinálok!

2012. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De jó is lenne belelátni a férfi gondolataiba !


Én mindig kombinálok , nem csak a pasi szavait vagy gesztusait elemzem , hanem jóformán mindent . Nagyon fáraszó szokás.

2012. dec. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem kombinálok, mert hülyeség. Volt barátnőm iszonyú sokat kattogott feleslegesen, és sokszor olyan dolgokat vezetett le magában, amitől majdnem hanyatt estem. Mindenben és mindenkiben hátsó szándékot sejtett, minden szót kiforgatott magában. Na, őutána határoztam el, hogy sosem leszek ilyen.


Szóval, lányok, rosszul teszitek, ha kombináltok, mert magatoknak és a párotoknak tesztek rosszat vele.

2012. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem kombinálok nem gondolom, hogy egyszerűbb lennék, pont azok az egyszerűbbek, akik mindent túl kombinálnak és nem ismerik fel mi a helyzet.
2012. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!