Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire súlyos ez a fitymaszű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kosarasgabesz kérdése:

Mennyire súlyos ez a fitymaszűkület!?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire számít komoly fitymaszűkületnek a dolog, lankadt állapotban éppen csak hátra tudom húzni még meredt állapotban majdnem a makkom alá a bőrt. Körülmetélés kizárva számomra, ezért kérnék tanácsot, hogy valami kenőcs, vagy "áztatási" módszer van e rá, esetleg sűrűn tornáztatás? (18 éves múltam)

2012. dec. 5. 13:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%

A szteroidos krém is csak gyerekkorban használ. 18 évesen ha ennyire súlyos a szűkület, műtét az egyetlen lehetőség, ami segít. Tornáztathatod azt meleg vízben meg kenegetheted, de ezt azok találták ki, akik szintén félnek a műtéttől. Pedig sokkal kisebb kockázata van, mert ha kenegeted minden sz@rral, jobb nem lesz, csak össze szedsz valami fertőzést. Ha elszakítod a bőrt, az rohadtul fog fájni és el is fog fertőződni, akkor mindenképp műteni fogják.

A körülmetélés nagyon súlyos esetben van csak, simán csak fitymaplasztikával lazítanak rajta.

2012. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%
De ha te is zsidógyűlölő náci paraszt vagy, akkor viszont íme a példa, Isten nem ver bottal:DDDDDD
2012. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne zsidógyűlölő???
2012. dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
65%
Azok jelentik ki általában, hogy a körülmetélés szóba sem jöhet, egyenesen rettegnek tőle:D
2012. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok zsidógyűlölő, de pl. szerencsére nincs is szükségem körülmetélésre, és én is rosszul vagyok tőle ha csak rá gondolok, mert egy megalázó csonkításnak tartom.
2012. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Az milyen megalázó, ha azért nem tudod a nődet kielégíteni, mert fáj, na az megalázó szituáció:D
2012. dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mennyi 69...
2012. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én ki tudom elégíteni a nőmet:D Mondtam is, hogy szerencsére engem ez a probléma nem érint.
2012. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
89%
#11, a szteroidos krém működik 18 év fölött is.
2012. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
10%
Többet árt, mint használ.
2012. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!