Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Súlyos önbizalom hiányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos önbizalom hiányban szenvedek! Van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés

Egyszerűen, nem "merek" odamenni egy lányhoz ismerkedni, mert nem érzem magam elég jónak. Gimnazista vagyok, jegyeim jók, nem vagyok hülye. Fizikailag is elég jó állapotban vagyok. De mikor meglátom a lányt, begörcsölök és nem merek odamenni hozzá. Hogyan tehetném túl ezen magam? Több, mint egy hónapja, minden nap ez megy, már lassan kicsinálom önmagam....

18 F


2012. okt. 2. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

nálam ez kb 14éves koromig tartott.

Gondolj arra, hogy a nők is csak emberek, nem jobbak és nem rosszabbak nálad, Ők is ugyanúgy izgulnak..na jó annyira talán nem mint Te :D , de kicsit biztos.

Nem kell tökéletesnek lenned, olyan vagy amilyen, ez vagy kell nekik vagy keresnek mást.

Beszélgess velük először barátilag, majd ha már szokod a társaságukat jöhet a többi.

Ne görcsölj rá, mert pont ez okozza, hogy izgulsz.

Légy természetes és add magad:)

23L

2012. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok...azért gondoltam leírom neked, amit én alkalmaztam...

Én, ha valami lehetőségem van...bár nem ilyen jellegűek általában, mindig erőt veszek magamon, és megcsinálom lesz ami lesz alapon...harc nélkül nincs győzelem...és ha el is veszted, még lesz lehetőséged kijavítani...ezenkívül hangosan szoktam magamnak mondogatni a jó tulajdonságaimat...és ha tükör előtt gyakorlod a beszédet az is bejöhet (bnőm ezt csinálta)

tudom, hogy ezek csajos dolgok, de ha meg is fogadod, akkor se kell senkinek megtudnia ;)

Sok sikert hozzá!

2012. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat! :)
2012. okt. 2. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!