Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ürüggyel hívjam fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel hívjam fel az orvosomat?!

Figyelt kérdés

ne oktassatok ki meg ítélkezzetek légyszi,de belezúgtam rendesen,volt egy nőgyógyászati műtétem kontrollra legközelebb majd január elején kell mennem., de legalább a hangját hallhatnám

mivel hívjam fel??


megértitek ezt???????



2012. dec. 5. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem!
2012. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Kívánj neki kellemes ünnepeket, köszönd meg mégegyszer, hogy meggyógyított, vagy tegyél fel valami kérdést a műtéttel kapcsolatban. Akár menjél be hozzá és vigyél valami ajándékot karácsonyra, akkor láthatod is és nem feltétlenül fogja félreérteni, hiszen sok beteg ad a dokijának ajándékot karácsonyra.
2012. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maga az Andika?
2012. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én nem Andika vagyok
2012. dec. 5. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor hozza csak azt az ajándékot!
2012. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!