Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom, mi lenne a bölcs döntés!

Figyelt kérdés

Van egy srác (25), akibe több, mint egy éve beleszerettem. 1,5 éve ismerem körülbelül, munka közben ismertem meg. Olyan, akiről 'álmodozok', ráadásul hívő is. Lemondtam róla, mert eljegyezte a barátnőjét. Viszont pár hete láttam, hogy Facebook-on levette a kapcsolatcímkét (eddig kint volt, hogy eljegyezte XY-t), és az összes közös képet letörölte (talán csak egy maradt).


Múlthéten véletlenül találkoztam vele, amikor a munkahelye előtt mentem haza. Megállított, beszélgettünk kb 20 percet. Amikor elváltunk egymástól, megsimogatta az arcomat, és mondta, hogy nyugodtan keressem, ha bármiben tud segíteni.


Szóval nem tudom, mit tegyek, mert tényleg szeretnék 'kapcsolatba lépni' vele, de nem tudom, hogy. Nem olyan, mint a többi pasi a szememben. Bárkire simán ráírok akár Facebook-on, vagy jelzésként megbököm, de nem merem őt... Parasztságnak tartom azt, hogy felmenjek a munkahelyére indokolatlanul (gondoltam arra, hogy ha készítek sütit, akkor leteszek a munkahelyére is, de az is kellemetlen...). Nem tudom, mit tegyek.


Másik, hogy a húgával vagyok egy idős (18)...



Felejtsem el? Mit tegyek?



2012. dec. 5. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell őt elfelejtened, hiszen nem tünik lehetetlennek a dolog! Nagy valószinüséggel véget ért a kapcsolata a barátnőjével, a tettei ezt mutatják!

Hogy mit tegyél? Próbálj "véletlenül" a munkahelye elött elmenni mikor végez, igy tudtok többet beszélgetni! Hajrá!

2012. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!