Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jézusom, szerelmes vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jézusom, szerelmes vagyok? Vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút, akivel nagyon jóban vagyunk. Ő bevallotta hogy szerelmes belém, de én többször elutasítottam mert nem éreztem semmit. Azt is leírom azért, nemtudom mennyire számít, szedtem 6 hónapig antipszichotikumot személyiségzavarra (kb 1 évig alig voltak érzéseim).. 18 órákat aludtam, és nem éreztem szinte semmit senki iránt. Pénteken abbahygtam a gyógyszert, mert elegem volt. Szombaton összevesztem azzal a fiúval. Ekkor tudtam sok idő után végre elöszőr egy jót sírni. Most elárasztanak az érzelmek, és nem tudom kezelni őket. Pár nap alatt a fiúba szinte beleszerettem úgy érzem. Csak rá gondolok, és most jöttem rá h nagyon nagyon szeretem. Mi okozhatja ezt? A gyógyszer elhagyása? Vagy csak fellángolás? Hiányérzet? Vagy beleszerettem? Mit történt?



17/L



2012. dec. 6. 12:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt is hozzátenném ha most felhívom vagy sírok vagy elkezdek remegni....nem tudom hova tenni ezt... ő az egyetlen aki mellett most valóban boldog lennék...( amúgy már kibékültünk)
2012. dec. 6. 12:46
 2/14 anonim ***** válasza:

Biztos a gyógyszer... Tényleg jó, hogy így hirtelen leálltál? Nem lehet, hogy fokozatosan kellett volna csökkenteni az adagot? :)

Várj egy kicsit, amíg kitisztul a kép! :)

2012. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2012. dec. 6. 12:53
 4/14 anonim ***** válasza:

Amúgy meg:

"A kockázatok és mellékhatások tekintetében olvassa el

a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!"

2012. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom a kockázatokat...de így sokkal boldogabb vagyok...örülök hogy meg mertem tenni... tudod az ilyen gyógyszerektől élő halott lesz az ember...nyílván ha még nem voltál ilyen helyzetben nem tudthatod.. már 4 éve bírom a megpróbáltatásokat, továbbra is próbálok erős maradni.
2012. dec. 6. 12:58
 6/14 anonim ***** válasza:

Erős vagy! :)

Csak most nehogy meghülyülj! ;)

2012. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Jézus :) ***** válasza:

:O

ÚRISTEN!


Én betoltanám az ilyen gyógyszereket. Személyiség zavart, és egyép pszichológiai problémákat, gyógyszerrel nem lehet gyógyítani, erre már Freud is rájött. Elképsztő, hogy még léteznek.


Idővel kiderül, hogy szerelem-e. Ha jól érzed magad vele, akkor miért elutasítani? :)

2012. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

szerelem = fellángolás. Ahol "leég a szív és kialszik a kósza láng". pl. Petőfi szerint sötét verem. Szerintem mezei önátkefélésen alapuló illúziókban ringatózás naiv és bárgyú viselkedéssel. :)


Rengeteget kell még tanulnod ifjú padawan.

2012. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Már sok mindenen mentem keresztül, a legnagyobb segítséget a barátaim jelentik. :)
2012. dec. 6. 13:12
 10/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasz az nagyon ott van "xDDDDD. Igyekszem tanulni "mester"... xdddd
2012. dec. 6. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!