Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejön a szilikonmell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön a szilikonmell?

Figyelt kérdés

Én szeretnék, és véleményekre,tapasztalatokra lennék kíváncsi..:)

Előre is köszi a válaszokat.


2012. dec. 6. 14:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Undormány. Ha nulla melled van, max akkor gondolkodj el rajta. Ha már van valami mellcsökevényed, valami mellnek látszó kis akármid, akkor azzal összképben ha egyébként jó nő vagy, be lehet érni. Sose lesz olyan jó mint a természetes nagy mellű nők, de írom, be lehet vele érni.

A lényeg , a mocskos szilikonmellnél nincs rosszabb a világon. Természetellenes, meg az a két vágás az alján, az is nagyon kiábrándító. Egyszerüen nincs semmi esése, rondán néz ki. Ha meztelenül vagy, akkor rém kiábrándító látvány. Annyira való, hogy utcán mész a feszes ruháidban, akkor feltűnőbb vagy első ránézére, de ha alaposabban megvizsgálnak, már lehangoló a kép. Ez csak a nők önbecsapása, ugyanaz ,mint a nemszép arcú nők sminkkel varázsolnak magukból fullos macát, csak ugye amikor lehull a lepel, akkor meg ömlik a csalódáshullám, hogy én nem ilyet akkkartttam! magamnak, ennél azért jobb nő kéne.

Tehát: Kamu imázskeltés. Kis stílű, ócska dolog.

2012. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
39%
Egyetértek!!
2012. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

13 -as . Nem az a lényeg,hogy te jól érezd magad a bőrődben, hanem hogy alapvető társadalmi elvárásoknak eleget tegyél, ami miatt közkedveltté tudsz válni, főleg a neked becélzott "rajongó" tábor körében. Tudod azok a gagyások, akik zubbonyban be vannak vágva a gumiszobára, mert Napoleonnak gondolják magukat, azoknak is állati nagy a komfortérzetük, meg nagyon jól érzik magukat a bőrükbe, de mégis a társadalomnak az a véleménye,hogy kiközösíteni való nem kívánatos hulladék. Nem olyan mint a normálisak.

A férfiak zömének ugyanez a véleménye a nőről akinek szilikon implant van a testébe. Kiközösíteni való, nem kívánatos hulladék. nem igazi, hamis gyönyörforrás, nem szertjük a kamu dolgokat. Szilikon mell egy fizetős prostiban elmegy, egy óráig a farkadat közé szorítod, arra jó. De hosszútávon semmiképp nem tudna versenyképes lenni egy szilikonos nő egy igazi mellűvel, még ha kicsi is van neki. Elhagynám a fenébe, mert nálam ez pl. igenis szempont. Én külsőségek embere vagyok, és kiakadok az ilyeneket.

2012. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

# 23

mekkorát tévedsz

2012. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

sztem nyugodtan csinaltasd meg, az ide iro pasiknak meg no se adatott meg nemhogy szilikonmellu ezert a sok tamadas.. (ha nem ezert, akkor bocs!) egyik se tudja mennyire ki tud hatni egy no eletere ha kb nincs melle.. hiaba lenne egy pasija aki naponta kb. MAR megszokasbol kantalja neki hogy "de nekem igy vagy tokeletes" akkor is ott van a noben komplexus, ennyi. ezen csak a mutet segit, es ha megmutteted is biztos vagyok benne h nem fog egy pasi sem visszautasitani azert mert nincs teljesen termeszetes melled! ez tuti!:-) raadasul te is boldogabb leszel es ha magaddal elegedett vagy, sikeresebb is leszel, mindenben! pasiteren is;-)


17-es voltam

2012. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Miért, magyarázd meg. Miért jó az,hogy te jól érzed magad a bőrődben, úgy,hogy nem felelsz meg a közizlésnek. Hiába érzed állati jól magad, ha a körülötted lévő palik mind naturál lány rajongók, ha kettészakadsz, akkor sem fogod felállítani a farkukat a szilikon melleiddel. Hiába vagy jóban magaddal, ha a környezeted le se szar.

Még esetleg a férfiaknál lehet mondogatni, hogy legyél jóban magaddal, mert esetleg magabiztosságot ad, ami meg sármot ad még a gyérebbeknek, de a nők bizony 90% ban a természetes szépségük miatt kapósak. A férfiak zömének igenis a természetesen szép külső kell. Utána másodlagos a megnyerő személyiséged, de ez már mellékes.

Szilikon mellű nőt sokan nem vesznek komolyan. Nem komolyak velük a szándékok, érzik, tudják, hogy önértékelési zavarokkal küszködő egyedek, ha majd nekiállnak vénülni, akkor meg ahelyett hogy inkább odafigyelnének az egészségükre, hogy szépen vénüljenek, inkább tódulnak plasztikáztatni szörnyeteggé a fejüket is. Plasztikafüggővé válnak, aztán ilyen Mickey rourke meg Stallone anyukája szerű szőrnyetegekké válnak egy idő után.

2012. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
23-as,ez az amit én nagy ívben lesz*rok:" hanem hogy alapvető társadalmi elvárásoknak eleget tegyél" Ha valakinek nem tetszem,ne nézzen rám!Amúgy meg teljesen félre értetted amit írtam,de mindegy!!!! Nem fogok h*lye p*csát játszani,sem papagájra sminkelni magam!Nem tartom magam csúnya lánynak sem,bár bennem is vannak hibák!De nem fogok jópofizni senkivel és nem fogom kifordítani magam a bőrből,csak azért,mert ezt várja el a társadalom!
2012. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
25 ös, ez a hozzáállás kicsit olyan mint ha a kopasz férfiak mind parókát használnának. Amikor meg lefújja a fejükről a hurrikán, akkor meg jól körberöhögik őket, hogy milyen szánalmas pojáca módon takaróznak már. Na a levetkőzőtt szilikonos nő esete kb. ugyanez. EZek csak ilyen mismásolások, hézagpótlások, de csak maguknak csinálják a nők, erre nem vevők, csak max a vakok. AZok elfogdossák, úgysem látják,hogy szét van műtve. Nem kell műnő!
2012. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

26.

A nők nem a közízlés kielégitése miatt műttetik meg maguk, hanem azért mert kb. hányniuk kell ha tükörbe néznek. Vannak normális nők tudod akik csak megműttetik a mellüket és KÉSZ! Nem folytatják ilyen-olyan hajfelvarrásokkal, szájfeltöltéssel stb.. és sztem a kérdező is csak azon akar változtatni amivel műtéten kívül sehogy máshogy nem tud.. mert feltehetően már nem változó korban van.

2012. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig igenis szexi inkább legyen egy nagy vagy normál mellű szilikonmelle mint egy deszke vagy lógó melű csaj!
2012. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!