Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejön a szilikonmell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön a szilikonmell?

Figyelt kérdés

Én szeretnék, és véleményekre,tapasztalatokra lennék kíváncsi..:)

Előre is köszi a válaszokat.


2012. dec. 6. 14:09
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Oké, közöm nincs hozzá, ki mit követ el maga ellen, de én nekem van egy válogatási alapom,hogy kik nem kellenek. Mind1. De ha ezen nem tud változtatni, és máris kétségbeesésében, kisebbségi komplexusában rohan a plasztikai sebészhez, akkor mit kalkuláljon ki az ember a késöbbiekben, amikor vánül? Akkor is joggal feltételezhető, hogy majd arra is rá fogja fogni,hogy nem befolyásolható, és megin komplexusa miatt rohanni fog botoxoztatni, meg minden anyámkínja. Nézd meg a celebeket, egyik sem állt meg a csak mellimplantátumnál. utána bejött a szájfeltőltés, a tetkók ezrei, a botox amikor már vénültek, orrkisebbítés, satöbbi, végül egy ilyen kifejezéstelen bábokká váltak. Persze nem mindnekire vonatkozik, de ez egy megalapozott előítélet, hogy aki már egyszer kés alá feküdt, annak van további hajlama is rá, és egyre gázabb lesz a kinézetele.
2012. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
háát köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, igaz néha kicsit igazságtalannak és bántónak éreztem, de mindegy valaki így irja le a véleményét..:) csakis magam miatt fogom megcsináltatni, nem mások miatt , nem azért hogy valakinek tetszek, csakis magamnak. és nem vagyok kirekesztve, van nagyon sok barátom, ismerősöm..és NEM MIATTUK akarom megcsináltatni..nem is akarom hogy olyan legyen mint 2 lufi, hanem olyat ami pont illik hozzám..:)ja és csak ez az EGY műtétet fogom megcsináltatn i, mert minden mással elégedett vagyok magamon..:)
2012. dec. 10. 12:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!