Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gondom, hogy másnál nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gondom, hogy másnál nem tudok vizelni, ez lehet iskola, rokon, ismerős. Természetesen otthon tudok, de csak akkor, ha a WC előtt nem járkál-beszélget senki. Nem vagyok feszült, mégis mitől lehet?

Figyelt kérdés
Azért raktam ide, mert kapcsolódik a szerv által a kategóriához, plusz a párkapcsolatot is megnehezíti, hiszen az ott alvás, együtt kirándulás alapból ki van zárva.
2009. aug. 19. 19:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy volt barátom, csak akkor tudta használni a piszoárt, mikor részeg volt, amúgy nem szerette, mert hát ugye mások is látják, bár sztem nem volt mit szégyellnie. :D

Lehet, h nálad is hasonló a helyzet.

Én olyan 16 éves korom körül, mikor elkezdtem bulizgatni meg hasonlók volt ez a problémám, de egyszer elhatároztam, h nem érdekel, pisilek, és kész. Igaz, hogy ültem egy fél órát a wc-ben (mokkában, még erre is emlékszem, szóval ott aztán sosincs üres wc, de hát biztos azt hitték rosszul vagyok:D) és csodák csodája egyszer csak elindult. Hát azóta incsenek ilyen problémáim. ;)

A lényeg, h túllendülj a holt ponton. :)

21/L

2009. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!