Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetörték a szívem, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörték a szívem, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy fiu 1 hónapig beszéltünk randiztunk minden erre mondta legyünk csak barátok mert kibékült az exével bepasiztam kérdezgetett róla erre ő szakitott a csajával a szakítottam a pasimmal mert őt szeretem és erre kérdezgeti hogy barátnőm milyen meg van e pasija?! öszetörtem
2012. dec. 6. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
ragaszd össze loctite-al
2012. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nagyon szarul vagyok ugy érzem meghalok:( ekkora fájdalmat nem éreztem
2012. dec. 6. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Kifogtál egy komolytalan,csajozós pasit.Sok ilyen van,túl kell lépni.
2012. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj csak,minden részvétem,ne haragudj ha te szeretted volna akkor bárhogy legyen is,NEM rögtön bepasizol tudod?Ezek a játszmák így bosszulják meg magukat.Sikeres lábraállást!
2012. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
beleszerettem..és most meg akarok halni
2012. dec. 6. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előzővel hasonló a véleményem.

Ha még szeretsz valakit de nem lehet a tiéd akkor nem az a megoldás, hogy belemész egy másik kapcsolatba! Ez a legnagyobb hülyeség amit tehetsz, saját magadnak és annak is ártasz akivel összejötél gyorsan, majd szakítottál.

Ez pedig egy felelőtlen fiú, ilyentől ne is akarj semmit egy kapcsolat nem fogja megváltoztatni, nem venné komolyan, szerintem hűséges se lenne.

Pihenj erre egy pár hónapot, és keress egy rendesebb fiút!

2012. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vállalkozásom pillanatragasztókat is árul. Írj bátran!

20 csomag felett engedmények.

2012. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!