Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek összetörték a szívét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek összetörték a szívét, az hogy bírta ki? mivel foglalta le magát, hogy ne gondoljon rá?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beszélgetés és idegenekkel leginkább. Ha ilyen esetben vagy írj nyugodtan. Az összes tárgy ami rá emlékeztet kidobás, az összes hobbi üzése, haverokkal lenni állandoan az egyedüllétet minimálisra csökkenteni és ismerkedni uj jelöltekkel. kb ennyi.
2012. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ktk312 ***** válasza:
47%

5 évesen? :D

Történetesen a szüleim voltak akik ezt tették velem még csak nem is egy lány...

Mi lett belőlem?

Rasszista, jó tanuló, jó sportoló, nem törődöm, érzéketlen és ember gyűlölő. Semmin sem lepődök már meg, kell ennél nagyobb ajándék? :D


Nem kell szív, mert nem tesz jót :P Ennyit tudok modnani...

2012. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szexbarátot kerestem... találtam is.. de szerencsére szex nem volt. most viszont rátaláltam egy olyan lányra aki teljesen tökéletes és nagyon örülök hogy vele lesz az első :) csak nem akarom hogy ő is összetörje a szívem :/ de sztem nem fogja :)
2012. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még nem jutottam túl rajta :((((((
2012. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm. az ismerkedést jó ötletnek látom, megpróbálom:)
2012. nov. 28. 20:26
 6/12 anonim ***** válasza:
a karrieremre koncentrálok és arra, amiben jó vagyok. tudom, hogy nem én vagyok a hülye és ő veszített többet. ennyi.
2012. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sokat dolgoztam.S nagyon jó amit az első írt,beszélgess idegenekkel,sírd el nekik ami fáj,nekem ez annó sokat segített..így is 8 hónap kellett hogy kicsit enyhüljön a fájdalom,de akkorra már valami végképp eltört bennem..sosem leszek a régi. 30F
2012. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és sajnálok mindenkit akivel ez előfordult, mert sajnos tudom milyen , én is megtapasztalhattam most először.
2012. nov. 28. 20:46
 9/12 anonim ***** válasza:
ha akarsz beszélni róla, nekem nyugodtan írhatsz, segíthetek.
2012. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyém már 4 éve ripityákban, de tartom magam, igyekszem :). Szerintem igazán sosem fog elmúlni, ő volt az első, én pedig naiv is voltam még nagyon, tapasztalatlan, és teljesen megnyíltam neki, nem lett jó vége a dolognak. Bár megcsalás, sem semmi hasonló nem volt, békében váltunk el de akkor is nehéz volt nagyon. Most is sajog az emléke ha eszembe jut. Az csinálom, hogy megyek tovább, ahogy az élet is megy tovább. Bizonyos dolgok vége új dolgok kezdte is egyben. Én kíváncsi vagyok rá mit hoz a jövő :)
2012. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!