Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen undokok velem a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Miért ilyen undokok velem a fiúk?

Figyelt kérdés
17 éves gimnazista lány vagyok. Karcsú, elég szép arcú vagyok, tehát a külsőmmel nincs baj. Mosolygós vagyok, szinte mindig jókedvű, órákon talán tényleg zavaró lehet, ha néha elnevetem magam halkan valamin, de akkor sem értem ezt a problémát. Nincs túl nagy önbizalmam, normál tanuló vagyok, van ami jobban megy, van ami nehezebben. kedves, barátságos és udvarias vagyok az emberekkel, és nem csak megjátszom. Az osztályomban a fiúk mégis mindig undok módon viselkednek velem. Bunkók, ha kérdezek valamit, nyíltan lehülyéznek, ha valamit akár csak viccelődve is mondok a barátnőimnek, egyszer az egyik tanár mondta, hogy ne nézegessem magam az ablakban, szép vagyok.Erre az egyik osztálytársam "ezzel tudnék vitatkozni..". Rendben, hogy nem talál csinosnak, de vannak nálam csúnyább lányok is, őket mégsem piszkálják. Mi lehet a hiba bennem? A kisugárzásom lenne ennyire rossz? De miért? Segítsetek!
2012. dec. 6. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha tényleg nincs benned semmi hiba, akkor egyszerűen tahók az osztálytársaid.
2012. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak hülyülnek...
2012. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem küldj egy képet magadról.
2012. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet eléggé félreismertek. Szerintem olyasmit látnak beléd, ami nem vagy.


De az is lehet, hogy csak szimplán unszimpatikus vagy egy-két embernek, akik ezt adagolják szépen a többieknek a viselkedésükkel, ezért ők is hasonlóan tekintenek rád.

2012. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Le vannak szarva!Mit vársz... gondolom ilyen rózsafüzéres gyökerek.
2012. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én osztályomban is vannak ilyen fiúk, és ők is az őrületbe kergetik a lányok nagy részét. Tudom, h könnyű mondani, de próbálj meg nem foglalkozni velük. Elsősorban egymásnak akarnak felvágni, h melyikük tud nagyobb tahó (ő szótárukban értsd; menőbb) lenni.

17/F

2012. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rózsaszín pólós, retro hajú nagyarcok. Legközelebb csak szólj be nekik valamit mosolyogva, rombold egy kicsit azt a hatalmas egójukat.
2012. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tudnék mindenféle okosságot mondani, de a tapasztalat az, hogy középsuli 80%-a retardált/f*szkalap/hasonlók.

Sajnos ki kell bírni.

2012. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ilyenek miatt - talán ezek csap csipkelődések, nem akarnak megbántani.


Az meg hogy mosolygós és jókedvű vagy, az meg tényleg tök jó, ebből a szemszögből nézve benned nincs hiba.

18F

2012. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert szimplán gyökerek.Ilyen a mi osztályunkban nincs.Kitartás..

16/F

2012. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!