Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan pasikról csajok, akik programozók, sznobok, pénzéhesek, mindenük a pénz, a siker, és a jó test/megjelenés?

Figyelt kérdés

Sziasztok adott a fenti kérdés,de még kiegészítem.

Állandóan edzeni jár heti többször,ennek eredményeképpen eléggé ki van gyúrva,vastag a karja a combja,formás a s_gge. Ruházata megválogatott. :D:D

Állandóan dolgozik,munkamániás,céltudatos,tele tervekkel.

Mindemellett jól is keres. :D

Személyiségét fejleszti folyamatosan a szakmája mellett,hogy szociális legyen.

Csak kíváncsiságból kérdezem.


2012. dec. 7. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
az a véleményem, h ezek a kérdések már rohadtul unalmasak....... mintha csak és kizárólag igy jelennének meg az emberi tulajdonságok...
2012. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tehát a ,,kockulása" addig terjed amíg dolgozik,persze ez napi akár 10 óra is lehet,és utána edzése van.

Hogy viszonyultok hozzá csajok.Főleg a jó alakú szép lányokra vagyok kíváncsi akik szintén sokat tesznek az alakjukért.

2012. dec. 7. 13:40
 3/14 anonim ***** válasza:

Az a véleményem,hogy az ilyen pasikat a szintén pénzéhes,külsőséges csajok tudják igazán értékelni....nálam nem ezek a tulajdonságok dominálnak.....

a férfiak szerint,gyönyörű nő vagyok,én is adok magamra,járok edzésre,nekem viszont van egy "hibám",engem a macis pasik nagyon be tudnak indítani....

2012. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Erre inkább nem is válaszolok mert a főkérdésed és a lent felsoroltak egyáltalán nem állnak egymással párhuzamban.
2012. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
jobb, mint ezt igénytelen programozó, nekem ahhoz volt több szerencsém :(
2012. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én is törődök magammal, meg minden, de nem nézném el, h azért nem tud velem vki talalkozni, mert éppen akkor kell edzenie.... de aki kocka, az általában nem edz, és forditva.... sztem......
2012. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem az biztos nem tetszene,ha programokat mondani az edzés miatt,vagy tőlünk venne el időt a sok edzés,illetve úgy érezném hogy számára ez fontosabb,mint az együtt töltött idő

hetente járjon max kétszer edzeni,itthon is lehet,felülést,fekvőtámaszt csinálni,ha nagyon szeretne többet...barátommal így is keveset tudunk együtt lenni,így vett egy futógépet,hogy ne keljen eljárnia

szerintem egy ilyen pasi kissé egoista,túlságosan szereti magát,legyen igényes,nem azt mondom,de határok mindig vannak....

2012. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

*ha programokat mondani az edzés miatt,

mondana le


azért hoztam fel példának ezt,mert nálam már volt ilyen

vacsora,gyertyafénnyel,ő meg felhívott,hogy "bocs drágám,ma mégis megyek edzeni"

mikor ezt már vagy tízszer eljátszotta,még ő volt meglepődve,hogy csak a hűlt helyet találta...

2012. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó ez furi,de ilyenkor nem vagytok büszke,rá,hogy a pasitok jó testű add magára??
2012. dec. 7. 14:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy valamit nagyon kompenzálni akar....és ez gyanús.
2012. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!