Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan férfi aki nőcsáábász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfi aki nőcsáábász volt, képes megváltozni, hűségesnek lenni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 14:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
kétlem.....
2012. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Is-is.
2012. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne képes :)
2012. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Igen! De ez a ritkább eset.
2012. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
az ember ennyire alapjáraton sose változik....
2012. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
"igen".o azt mondja h megvaltozott,de mindig a vereben marad.Sajat tapasztalat,a "baratom"is az "volt"de erdekes h ha elmegyunk egy szorakozo helyre mindjart ratapad a szemevel a miniszoknyas csajokra,elottem nezi a fenekuket,sot utanuk is fordul,es nem zavarja hogy en latom mit csinal,ha valamit megis mondok,azt mondja enis nezhetek azt amit akarok.na!es szerintem csak azert nem csinal semmi egyebet, mert en ott vagyok,ki tudja egyszer azon veszem eszre magam h a szemem elott flortolget...utalatosak nagyon az ilyen ferfiak.es soha nem valtoznak az tuti.!!!
2012. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
47%
A körülményeken lehet változtatni, de az emberek alaptermészetén nem. Ez nem jelenti azt hogy tutira meg fog csalni... viszont a "kacérkodást" nem tudja el temetni magában. Így a pasi állandó rizikó faktor lesz a kapcsolatban.
2012. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nekem 15 éve van egy nőcsábászom és mégcsak hasonlót sem csinált....és nem, nem is csalt meg. :)
2012. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
6os vagyok,mit gondoltok az en pasimrol azok alapjan amit ide leirtam
2012. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Azért valamit tisztázzunk már...az, hogy valaki nőcsábász vagy sem az nem alaptermészet! Az alaptermészet az amit már születés után megfigyelhetőek csecsemőkorban is...ez a nőcsábászság csak jóval később alakul ki és nagyon sok mindentől függ.
2012. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!