Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan betegség, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan betegség, ami csókolózás közben is terjedhet?

Figyelt kérdés
szűz vagyok, nyáron csókolóztam egy lánnyal, nem volt semmi bajom, egy hónapja egy másik lánnyal, aki azt mondta, hogy most olyan betegsége van, amit elég sok ember elkap, átvéselik, és szexuális úton, vagy csókolózás közben... kb 40 napig lappang, aztán előjön, és mi is kb annyi ideje csókolóztunk...

2012. dec. 7. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

influenza, herpesz

szerintem csak ugratott

2012. dec. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem az a típus, aki gonoszkodni akarna velem, meg nem is jutott eszébe a csajnak... azthiszem, hogy a veséje fáj, vagy nemtommi... de nem influenza, és nem is herpesz
2012. dec. 7. 15:02
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
szerelem.
2012. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40 napi lappangás soknak tünik (de nem kizárt!) De ennyiböl nem lehet tudni. Ha ennyit tud a másik lány, kérdezd meg töle a betegség nevét is!
2012. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

HPV.

Korábbi vizsgálatok kimutatták azt is, hogy a gyakori partnerváltás a szájnyálkahártya HPV-fertőzésének kockázatát szintén növeli, ami a dohányzás és az alkohol mellett a szájüregi rák kialakulásának egyik legfőbb kockázati tényezője.

[link]

2012. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
remélem nem az... neki tudomásom szerint egy partnere volt(vagy egy se) nekem még senki... csak egy csók volt, egy lánnyal, aki viszont eléggé könnyűvérű, szóval...
2012. dec. 7. 15:17
 7/13 A kérdező kommentje:
mononukleózis a doki siagnózisa szerint... kicsit megnyugodtam, de mivan, ha énis fertőző vagyok?
2012. dec. 7. 15:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem szólt?

Szerintem ez csak valami mese..rákerestem arra a mononukleózis-ra de elolvasni már lusta voltam teljesen de amiket okoz az elég durva...

anno lehet én is elkaptam vmit exemtől azért voltam mindig beteg:D

úristen:D

2012. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem durva, álltalában 3 hét alatt kiheverik a betegek.
2012. dec. 7. 16:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy honap alatt 10 különböző sráccal csókoloztam. Utàna 2 hónapig olyan beteg voltam mint a kutya.. Akkor ezèrt lett volna? :O
2012. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!