Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam hogy átérezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdnoname kérdése:

Hogyan csináljam hogy átérezze mennyire szar volt nekem?

Figyelt kérdés
Szóval van 1 lány akibe nagyon bele voltam esve.... Mondták haverok nem ér ennyit 1 lotyó haggyam a francba...Rohadt sokat beszélgettünk facen kb 3 hónapja mikor hívnám buliba vagy nemtud jönni vagy azt írja ha kérdem: nemhiszem ... már 3x hívtam el de ő csak ennyit írt.... Döntöttem elegem van .... Mostmár csak annyit szeretnék hogy átérezze milyen szar volt nekem nélküle én megadtam neki a lehetőséget szóval azt akarom hogy átérezze milyen szar másik nélkül hogyan csináljam? Hogyan csináljam hogy rájöjjön már szarok rá , nem érdekel engem ő és hogy szüksége legyen rám és én had mondhassam meg neki hogy : bocs nemhiszem hogy segítek .... Rohadttul elrabolta a szívem de a bosszú borzong bennem ezvan ... értelmes komikat ha lehet, hülyék kerüljenek, ha nem tetszik az egész kérdésem akk ne komizz szerintem megoldható :)
2012. dec. 7. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát jól értem, hogy személyes sértésnek vetted, hogy nem megy el veled buliba? Ezesetben szarj a küszöbére, jobbat nem tudok.
2012. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nemtudom lehet csak tudod annyit beszéltünk facebookon 3 hónapig tudnék linkelni hogy leírjam mennyire fontos voltam neki mert mikor szarba volt akkor jól jöttem neki :) De ő még 1 buliba se képes eljönni ennyi szarik rám rájöttem :)
2012. dec. 7. 17:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem engedik el (már ha tizenévesek vagytok).
2012. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megtorolnád, hogy nem viszonozza az érzéseidet? Értelmes ember lehetsz.:D
2012. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát benne van a kockába csak épp ezért terveztük a házi bulit 5től mindig hogy akit csak 10ig engednek el ott tudjon lenni sokáig mi meg buliztunk tovább hajnali 1ig kb
2012. dec. 7. 17:13
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként leírod haver hogy milyen vagyok (értelmes), de látom ennyi örömöd van az életbe ,hogy ellőhesd ezt a poénod szóval annyit akartam nem vagyok kiváncsi ,hogy mit gondolsz rólam ,ha tudsz segíteni segíts ,ha nem akkor meg akadj le már bocs ,ha megsértettelek ,de látom nincs jobb dolgod ....
2012. dec. 7. 17:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén megmondom neked, hogy ha tizenéves lányom lenne az hótbiztos, hogy nem engedném el olyan buliba, ahol szerinte a facebookon megismert emberek vannak.
2012. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad egyedül az segítene, ha végleg kiűznéd a csajt a gondolatvilágodból. Az állításomat pedig a legkevésbé sem szántam poénnak.
2012. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekled, bármit csinálsz, nem fogja magàt rosszul érezni. A hiànyod főleg nem. De amúgy gyerekes, amit csinálsz,tuzi mem vagy több 17-ném. Inkább nőjj fel és ne hisztizz, mert nem érdekled, leress ást.
2012. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azon vagyok hogy elfelejtsem
2012. dec. 7. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!