Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadott manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott manapság, ha egy lány hívja el a fiút valahová? Fiúk, ti mit szólnátok hozzá, ha egy számotokra szimpatikus lány elhívna titeket sétálni, vagy beülni valahova, ilyesmi?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, egy suliba járunk. Fb-on szoktunk beszélgetni, nagyon sok mindenről tudunk dumálni, szóval van közös témánk. Nekem nagyon tetszik ez a srác, mert figyelmes és kedves (legalábbis velem eddig mindig figyelmes, kedves volt) és van benne valami plusz, amit nem lehet megfogalmazni.

Úgy érzem én is szimpatikus vagyok neki, bár azt nem merném kijelenti, hogy bejövök neki.


Eddig úgy tűnik, hiába próbálok jelezni neki, mert kb. 1 hónapja ugyanott tartunk. Mosolygunk egymásra, nézzük a másikat, néha beszélgetünk. Mivel nem jutunk egyről a kettőre, gondoltam kezembe veszem az irányítást és megkérdezem, hogy lenne-e kedve találkozni velem valamikor. Ha minden igaz, jövőhéten lesz olyan esemény, ami kapcsán meg tudnám kérdezni. :)


Az lenne a kérdésem, hogy mennyire elfogadott manapság, ha egy lány hívja el a fiút találkozni? Fiúk, ti mit szólnátok hozzá?

17/L



2012. dec. 7. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú létemre nagyon örülnék neki.Sokkal jobb egy fiú számára,ha a lány kezdeményezz,és örömmel elmennék randizni! Ugyhogy HAJRÁ Hívdd el!
2012. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki!
2012. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vajon én ismerlek?:):D


De amúgy nincs ezzel probléma,miért ne?:)

2012. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

El ne hívd, mer azzal téridő-paradoxont hoznál létre, amitől felfordul a világ, és megsemmisül a világegyetem...


Mikor, és hol van az leírva, hogy egy lány nem hívhatel egy fiut sétálni, moziba, stb?!

2012. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Hívd már el, b.zd meg! Vagy ha őt nem, akkor engem!!!
2012. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Miért az a fő visszatartó erő, hogy valaki cikinek fogja tartani?

Szerintem jobb, ha pár idióta ismerősöd majd cikinek tart, és összejössz mondjuk a nagy ő-vel, vagy akár csak egy tapasztalat legyen.


Sz@rd le mit gondolnak rólad mások! Aki tényleg a barátod, vagy bárkid, és szeret, nem fogja cikinek tartani :)

2012. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
21. században vagyunk és nem a kőkorszakban ahol a nőknek élni sem volt joguk. Most valaki ezt vagy fel tudja fogni és él a lehetőségével, vagy nem!
2012. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kérdés azért fordult meg a fejemben, mert én ismerek néhány srácot, aki pl. nem szereti, ha a csaj kezdeményez. Viszont azt nem tudom, hogy a kiszemelt fiú hogy viszonyul ehhez a dologhoz. Majd kiderül. :)
2012. dec. 7. 20:18
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Az én tapasztalatomban a fiúk nyuszik lettek, szóval mindent nekünk kell csinálni XD Hívd el nyugodtan, ha tetszik :)
2012. dec. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát ez már eldőlt. Az egyik barátnőm is erről győzködött, szóval jövőhéten el is hívom majd találkozni. Ha minden jól megy, lesz is olyan esemény, ami elég jó apropó ahhoz, hogy elhívjam. :) Remélem nem esek pofára :D
2012. dec. 8. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!