Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Az osztályomba jár egy fiú, és nem tudom eldönteni hogy teszek e neki! Sokszor néz engem, mindig a közelemben van és mindig talál rá okot hogy velem legyen, csak hát az az igazság hogy más lányokkal is így viselkedik!Viszont az egyik haverjával beszélgettem és pont szóba jött ez a pasi, csaj téma és tett egy olyan megjegyzést hogy úgy vette észre hogy tetszek neki. Annyira két értelműen viselkedik!Van hogy meg ölel, simogat, segít ha valami gond van, meg véd! De olyan is van hogy nagyon sértőn viselkedik és durva dolgokat mond és ezt nem tudom mire vélni! Nekem ez így nem jó! Nem értem! Csak barátkozni akar vagy többet szeretne?

2012. dec. 7. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy tetszel neki. Valószínűleg egy kis homiról van szó. Nyilván kell neki a barátnő, akikkel mehet majd soppingolni, meg új rucikat nézni...
2012. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!