Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy ilyen dolog jel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ilyen dolog jel?

Figyelt kérdés

Ha többször láttam, hogy a férfi, aki tetszik nekem odanézek és ő pont felém tekint komolyan.


PL szitu:


Megyek az épületben, benézek az irodája felé és ő ott áll és néz felém. Körülötte mebreke, de felém néz. És ez többször volt már. Megyek le a lépcsőn, néz rám lentről komolyan.


Ez lehet jel?


2012. dec. 7. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

igen,lehet...nekem is volt ilyen csajjal

majd meg is szolitottam,de kiderült van barátja

2012. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De lehet ennyi véletlen vagy ezek szerint ha meglát néz engem?
2012. dec. 7. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Jobb kérdésem van: bejön neked a pasi???? Mert ha nem akkor ne nézz rá vagy egyszerűen látványosan fordítsd el a fejed, amikor észreveszed ha téged néz.


Ha viszont bejön, akkor nem tudom mire vársz még????? Mosolyogj rá, teremts alkalmat, hogy megszólítson. PL.: amikor melléérsz ejts el valamit. Átlátszó trükk, de bejön. Amikor a kávé automatánál van, akkor "épp" te is akarj valamit, s válts fel nála egy ötszázast, mert épp nincs apród. (Ha szerencséd van meg is hív! :D:D:D:D) Bármi ilyen jó, s kiderül mi az ábra.

2012. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Be bizony, de olyan hülye vagyok, hogy amint meglétom zavarban vagyok, nem még én kezdeményezzek beszélgetést. :D
2012. dec. 7. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 20:44 vagyok:

Nem kell beszélgetést kezdeményezned. :D Ne aggódj ezen. Ez az ő dolga legyen. Csak teremts neki alkalmat. Ne legyen köztetek 10 méter, ne kelljen feltűnően odasétálnia, mert a munkahelyeteken vagytok az nem egy szórakozó hely. Amikor lehet menj arra, amerre ő van. Mert épp arra van dolgod.

S csak mosolyogj, s onnan már érteni fogja s keresni a helyzetet. Amíg nem bátorítod nem megy tovább a cselekvésben. A kulcsszó: mosoly. Ami egyebeket írtam, azt ne tervezd legyen spontán, az menni fog. Sok sikert s mesélj - akár privátban is - hogy mi lett pl. hétfőn!

2012. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!