Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki erre értelmes választ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki erre értelmes választ?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy én a barátommal 4 hónapja szakítottam már, és a szakításkor megkértem, tiltson le facebookról, mert így nem tudom nézegetni a falát és könnyebb lesz továbblépni stb. Ez jól is ment. Időközben ő összejött egy másik lánnyal és állítólag szereti is, én is éltem a saját életem, míg nem közölte velem bnőm, hogy írt neki ez a fiú, hogy mondja meg nekem, hogy levette a tiltást. Na most, én ezt nem tudom hova tenni. Hogyha nem érdeklem már, miért akarta, hogy tudjak erről? Mert szerény személyem szerint engem ha valaki nem érdekel (és emellett van egy párom akit szeretek) még ha le is veszem róla a tiltást, nem adnám a tudtára az illetőnek. Ha ráeszmél ügyi, ha nem az meg már nem az én gondom. Szóval szerintetek miért akarta, hogy tudjam? mert eddig akárkit megkérdeztem nem tudta. :/ Bocsi, hogy hosszúra sikerült :)

2012. dec. 7. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen apróságokon fent akadsz .. ha ennyi lenne a problêmám röhögve mennék reggel iskolába..
2012. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert úgy gondolta, hogy lehetnétek most már barátok.

Ő már továbblépett, és pár hónap alatt már te is biztosan kiheverted a szakítást, így nem kell, hogy mesterséges falat húzzatok közétek, és hogy úgy tegyetek, mintha idegenek lennétek.

2012. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez oké, de nekem még anno azt mondta, hogy sosem tartotta az exeivel a kapcsolatot mert minek?!
2012. dec. 7. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez sincs kőbe vésve. Lehet csak egy Karácsonyi üdvözletet akar majd váltani veled.


Amúgy tiszta szerencse, hogy levette rólad a tiltást, mert így megkérdezheted tőle, hogy miért tette.

2012. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán nem akarta, hogy rendszerhibának hidd a bejegyzései megjelenését.:D
2012. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!