Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki arulja el nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki arulja el nekem, hogy mit kell irni elso levelbe netes tarskereaon? Egyszeruen keptelen vagyok osszehozni egy nem sablon levelet.

Figyelt kérdés
Nem vagyok pedig bena az ismerkedesben, csak jobban szeretem az interaktivabb modszereket, ahol egybol kapok valaszt a kerdesemre. Neha azonban ramjon ez a netes ismerkedos dolog es jo lenne valamit alkotni azon kivul, hogy "szimaptikus vagy, ismerkedunk?" :D ez most igy sarkitva, de nem all messze a valosagtol. Sajnos... :D 25F

2012. dec. 8. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:

ne írjál sablonokat. írd le azt, ami megfogott téged a lány reglapján, vagy hivatkozz arra, ami megtetszett.


ne kegyen egysoros, de regény se. semmiféle képen ne írogass "műszaki adatokat" vagy olyasmit magadról, amit úgy is le tud olvasnia te reglapodon .


sok sikert!

2012. dec. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyszerűen ami az eszedbe jut..majd a kérdésben taglalt problémát a végére...full of őszinteség és gátlástalanság...lehet pont ez lesz a nyerő..ha meg nem, hát bumm :D
2012. dec. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaam és ha esetleg elfogadtad a tippem...nos akkor írd majd meg légyszi, hogy alakult..sikert!pás
2012. dec. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oksa es.koszi. most van kis pihi meloba, irok is valamit aztan, ha jon valasz szolok :D
2012. dec. 8. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!