Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett? Talán én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Talán én tehetek róla?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom, akit már több,mit 4 éve ismerek. A megismerkedésünktől kezdve nagyon szimpatizáltunk egymással. Beleszerettem, persze ő ezt nem tudta. Rájöttem, hogy nem éri meg kockáztatni, úgyhogy inkább kerültem amennyire csak lehetett. Utólag kiderült, hogy ő is érzett irántam valamit szimpla barátságnál. Ismét jóba lettünk, de mindkettőnk párkapcsolatban él. Egyik nap elhívott sétálni, beszélgettünk, hülyéskedtünk ugyan úgy, mint régen. Aztán tegnap találkoztam vele és olyan hidegen viselkedett. Került engem amennyire csak lehetett, még csak hozzám se szólt. Most attól fél, hogy el akarom venni őt a barátnőjétől? Nekem már elmúltak az iránta érzett érzéseim, és ezt ő is tudja. Akkor mégis mi történhetett vele, hogy még csak rám se néz?


20/L


2012. dec. 8. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ő viszont többet érez irántad a barátságnál, és ezért próbálja magát távol tartani tőled, hogy a kapcsolatokat és a barátságotokat se kockáztassa
2012. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fke ***** válasza:
hát ha az elsőnek van igaza akkor elég nagy lúzer lenne.
2012. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Busta tehet róla.
2012. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!