Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm hirtelen szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hirtelen szakitott velem, látszólag minden előzmény nélkül. Mi történhetett, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Hét és fél éve járunk együtt. Én már mással el se tudom képzelni az életem, nagyon szeretem. Egyetem alatt jöttünk össze. 2 héttel ezelőtt még semmi probléma nem volt, aztán most bejelentette, hogy már nem szeret. Sajnos nem személyesen, mert külön voltunk.

Egyetem után kis idővel Ő el tudott helyezkedni én pedig már egy éve nem. Illetve egy hét mulva derül ki, hogy mikor kezdhetek. Azt hittem az állástalanságom az oka, de már itt van előttem az állás. Azt mondta más személyiségű emberre vágyik. Nem vitás, önbizalmamból az egy év alatt kapott rengeteg elutasitás sokat visszavett, de szerintem, ha meg lesz a munka ujra visszanyerném.

A legnagyobb baj, hogy alig akar meghallgatni, azt mondja ne keressem, szünetet akar...pont most amikor minden beindulna. Ahogy megigértem pár napja nem keresem, de így nehéz bármit is tennem, hogy visszaszerezzem. Nem élünk együtt, kb 2 hetente tudunk találkozni hétvégéken, mert máshol dolgozik. Bár, ha lenne munkám akkor sem találkoznánk többet.

Sajnos azt sem érti meg, hogy Ő szeretett volna menni kirándulni, bulizni, de a pénz miatt inkább maradtam otthon vele, és letudtuk annyival, hogy jó akkor nem megyünk (igazából nem is volt társaság se), most pedig ez is nagy baj, hogy velem nem lehet elmenni sehova, pedig én sose éreztem, hogy ez olyan nagy csalódás neki...ha tudom... Hiába mondtam neki, hogy mi az oka és, hogy ezután minden meg fog változni, mert ott lesz munkahelyem, ahol lakik minden hétvégén találkozhatunk és a régi ismerősökkel össze tudunk ülni...

még egy hétig biztos nem tudunk találkozni személyesen.

Volt már hasonló mély hullám Januárban, akkor 2 hét után elmult a bizonytalansága. Most lassan egy hétnél járunk, de akkor nem volt ennyire elutasitó vagy nem is tudom. Mondta most is, hogy mehetünk ezután is bárhova mint barátok, sőt lehet hogy egy pár hét mulva észbe kap hogy de hülye volt, de nem tudom, hogy ezt vigasztalásként mondta-e.

Nem tudom innen mit csinálhatnék. Jövőhéten elutazom hozzá, de addig valamit tennem kellene.

Neki könnyebb bele tud feletkezni a munkájába. Én jelenleg itthon örlődök, mindenről Ő jut eszembe, nem tudok kihez fordulni.

Nagyon kész vagyok.


2009. máj. 21. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Valóban békén kellene -legalább egy időre- hagynod, ne keresd,ne hívd. Hagyd, hadd jelentkezzen előbb ő. (Minél inkább kapaszkodnál bele, ő annál inkább fog hátrálni.)Terhes lehetett neki az elmúlt időszak. Te is tisztábban látsz, ha átgondolod a kapcsolatotokat, és azt, hogy van-e, értelme továbbra is fenntartani. Mivel nem volt munkád, szinte csak ő volt neked, ezért kicsit beszűkült a világod. Bízhatsz benne, hogyha dolgozni kezdesz, sok minden megváltozik!
2009. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem,h kész vagy és együtt érzek veled maximálisan.Tudom

hogy nehéz,de adj időt neki.Én ott szúrtam el amikor a barátnőm elküldött,hogy nem hagytam békén,nem adtam időt

arra neki,hogy hiányozzak.De majd beleőrültem abba,hogy

nincs velem és elijesztettem.Ne ess ebbe a hibába te is.Várj rá,én drukkolok neked,hogy megjöjjön az esze.

2009. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

értem.

először is köszi mindkettőtöknek a választ.


Most majdnem felhivtam, de akkor lehet ma sem fogom.

Én azért vélem ugy, hogy fel kellene hivnom, illetve nem teljesen ráhagyni a dolgot, mert attól félek, ahogy telik az idő egyre könnyebben fog elfelejteni, egyre jobban csak megerősiti magában, hogy jobb neki nélkülem.

Ismerem nagyon jól és tudom, hogy alap dolgokon, ahogy rágódik egyre csak biztosabb lesz benne, holott oka sincs olyat feltételeznie. Nem tudom világos e ez. Szóval sokszor, ha én nem nyugtattam volna le, olyan dolgokat feltételezett volna másokról, más dolgokról amik teljesen tévesek. Hogy egy példát emlitsek, ugy gondolta, hogy a főnöke nem kedveli és eleinte erről nem is beszélt velem, hanem ahogy magában erre gondolt, gondolom egyre erősödött benne ez az érzés a végén már ott járt hogy félt beszélni is vele. Kérfdeztem, hogy ezt miből gondolja és elmondtahogy a főnöke néha idegen vele stb. Én meg megvigasztaltam, hogy biztos csak rossznapja van, családi problémáák, és ne vegye magára. Utána minden rendbe is jött, tehát hibásan gondolta, hogy a főnök utálja. Azóta meg is dicsérték fizuemelés minden.

És ettől félek, hogy most is ez történt, magában addig addig gondolta, hogy nem jó ez igy neki mig odajutott, hogy nem szeret. Ezért kellene ujra megerősitenem beszélnem vele. Erről mit gondoltok?


Meg igaz mondta, hogy egy hétévégn beszélgetett másik sráccal, akinek a személyisége nagyon megfogta és szeretne vele többet találkozni, de nem hiszem, hogy megszerette vagy ilyesmi. Azt modta szeretne uj személyiségű emberrel lenni. Hiába mondtam, hogy mindent meg fog változtatni a munka: lesz pénzem, hétvégén mehetünk akárhova, barátokkal együtt, kirándulni, magabiztosabb leszek...stb stb


nem tudom, nagyon nem tudom...teljesen tanácstalan vagyok.

ha hagyom félek méályitem a dolgokat, ha nem hagyom akkor meg ahogy irtátok csak rontok a helyzeten...

2009. máj. 21. 16:56
 4/8 A kérdező kommentje:

valamint igen tudom, hogy beszűkült a világom, barátok eltüntek, csak Ő maradt nekem.

Én teljesen biztos vagyok benne, hogy Ő kell nekem, szép, okos, talpra esett. Én tudom, hogy a munka sok mindent megváltoztat majd. Olyan dolgokat mondott váló okként, amiken biztosan tudok változtatni, ha lesz munkám.

Még egy esély kell... :((((((

2009. máj. 21. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Jól gondolkodsz, de hallgasd meg a kívülálló véleményét is.

Mert akkor most vegyük a legrosszabb esetet: nem szeretne veled további kapcsolatot. Ennek is ki kell derülnie, ez fontos. Ugyanis a hosszú hónapokig tartó nyüglődésnél -hidd el, tapasztalat- nincs rosszabb! Ha sokszor rosszul dönt, hibásan ítéli meg a helyzetet, ez ne tartson attól vissza, hogy neki is kell, a hiányod érzése!

2009. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem persze.

kivülről jobban meg lehet itélni, nálam elfogultabb ember nincs.

De itt a változás lehetősége, lehet hogy az a pár hónap nem is lenne nyűglődés. ha pedig most hagyom lehet végleg el is veszitem.

Szeretne menni kirándulni, szórakozni, utazni, ezeket mindet meg tudom adni. Van közös célunk, jövőnk...

ha valóban szekitani akar, akkor azt azután is megtehetné, hogy látja tényleg nem működik ugy sem, hogy megváltoztam...

ha pedig sikerül lesz egy jóképű, határozott pasija, később férje.

de akkor mindenképp azt tanácsolod, tanácsoljátok, hogy ne keressem?

kedd óta nem beszéltünk, holnap fel szeretném hivni, de csak semleges témában.

2009. máj. 22. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Én voltam a második válaszoló.Azt gondolom,hogyha elfelejt

azért mert nem hívod,akkor a fene megette az egészet.Hívhatod persze,de ritkán és semleges témákról beszélj vele,munka,ismerősök,hétköznapok és ki hogy van,de

ne mássz rá,és ne zúdítsd rá a szerelmedet.Az első válaszolónak tök igaza volt.meg lesz majd a melód,magabiztosabb,nyugodtabb leszel.Másképp fogod látni a dolgokat.Akár vele,akár nélküle.

2009. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok!

Mára kicsit lenyugodtam. Ma már könnyebb léteznem. Teljesen igazatok van.

Arról nem is beszélve, hogy ha már volt ilyen dolog és most kibékülünk mi lesz, ha 2 gyerek mellett lakáshitellel a nyakunkon ujra eszébe jut mondjuk 5 év mulva...

nekem is mérlegelnem kell. Mindenhonnan ugyanazt a tanácsot kapom. Lassan kezdem ugy érezni mindenki engem győzköd, hogy jobb lesz nekem ha vége.


De muszáj lesz leülnünk és mindent megbeszélni. Ha 100%-ig biztos benne, hogy válni akar, akkor elengedem. Nincs mit tenni. Ha a sors azt akarja, hogy együtt legyünk biztos ugy lesz később...

köszönöm nektek a segitséget!

2009. máj. 23. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!