Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondom hogy szakácsnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom hogy szakácsnak tanulok elôszôr mire gondolnál?

Figyelt kérdés
egy ismeretlen lány az interneten azt mondaná neked hogy szakácsnak tanul milyennek gondolnád? mi lenne az elsô benyomás? :)
2012. dec. 8. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne az első benyomásom: Az jó, Laci haverom is szakácsnak tanul.
2012. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy "Na akkor meg kell hívatnom magam hozzá, mert biztos jól főz."
2012. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene. :) Már csak azért is, mert én is szeretek a konyhában tevékenykedni, így egyrészt biztos találnánk közös témát, másrészt később akár közösen is süthetnénk, főzhetnénk valamit, tanulhatnék tőle stb. :D
2012. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az hogy 10 év múlva egy hájas malac lesz belőle
2012. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kb. azt, h "dejó, legalább nem nekem kell főznöm.."
2012. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy de jó neked, mert ez egy nagyon szép szakma, és még jól is lehet vele keresni. :)

27/N

2012. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 walk w1th mee ***** válasza:
"Dejó,ingyen adhatok tejet a szilvásbuktához"
2012. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az hogy legalább nem kell étterembe vinni, hanem főz egy finomat és tudunk normálisan beszélgetni közben, úgy hogy senki sem kotnyeleskedik közbe.
2012. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jól hangzik, én is szakácsnak tanultam, mkinek az az első reakciója hogy az nagyon jó, vszotn nehéz elehlyezkedni, és meg kell mászni keményen a lépcsőfokokat (már ha nincs ismerősöd aki berendez egy jó helyre)


én 5 hónapja nem találok semmit, vagyis számtalan lehetőségem volt már, de egyik se jött össze, voltam több próbanapon, ígértek ismerősök ie-oda helyet, aztán végül egyikből se lett semmi, msot is egy próbanap után vagyok, várom h hívjanak, de úgy érzem már nekem kell majd kajtatnoom azért a napért beígért pénzért is, nemhogy visszahívjanak dolgozni...:S

2012. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!